החל מיום שני, ה-18.5, ובהתאם להחלטת הממשלה, ישובו תלמידי כיתות ד'-י' ללימודים בבתי הספר


ילדים רצים לבית הספר

הורים יקרים,

החל ממחר, יום שני, ה-18.5 ובהתאם להחלטת הממשלה, ישובו תלמידי כיתות ד'-י' ללימודים בבתי הספר ויצטרפו לתלמידי כיתות א'-ג' ותלמידי י"א-י"ב ששבו בשבוע שעבר ולילדי הגנים והמעונות שחזרו היום באופן מלא, ללא חלוקה לימים וקבוצות.

בתקופה האחרונה התמודדנו עם אתגרי הריחוק החברתי והלמידה המקוונת מרחוק.
מערכת החינוך במועצה שאפה לתת מענה לתלמידיה בימים אלה, ולשמר במידת האפשר מסגרת לימודית וחברתית מועילה ותומכת. למדנו וביקשנו לדייק ולהשתפר תוך כדי תנועה, מתוך רצון חזק לנווט בהצלחה את מערכת החינוך במים הסוערים.

אנחנו מברכות על החזרה לשגרה במערכת החינוך ומבקשות להודות במלוא ההערכה לצוותים החינוכיים- מורות ומורים, גננות וסייעות, עובדי המנהלה, המפקחות, מנהלות ומנהלי בתי הספר, צוות אגף החינוך ועובדי המועצה, על ההערכות המקצועית והאחראית, בכדי לקלוט את כל התלמידות והתלמידים בצורה הטובה ביותר ובהתאם להנחיות.

אנחנו מבקשות להודות לכם הורים והנהגות ההורים במועצה על השותפות לאורך התקופה האחרונה.

חינוך עושים ביחד ובתקופת הקורונה למדנו ששיתוף פעולה מתוך אחריות משותפת של כל הקהילה: צוותי החינוך והורים, מחזק אותנו ומוביל אותנו בעת משבר עד חזרתנו למערכת חינוך מיטבית.

גם כעת מוטלת על כולנו האחריות להמשיך ולפעול על פי הנחיות משרד הבריאות ומשרד החינוך כדי לשמור על בריאות ילדינו וצוותי החינוך.

בציפיה לחזרה מוצלחת לתלמידות ולתלמידים, לצוותים ולהורים, בריאות איתנה לכולם.

שלכם,
אושרת גני גונן, ראש המועצה
נני רייזברג, מנהלת אגף החינוך