דלג לתוכן העמוד

ספר טלפונים

לשכת ראש המועצה

פקס לשכת ראש המועצה: 03-9000528/9

אושרת גני גונן
ראש מ.א. דרום השרון
צפי פלד
סגן ומ"מ ראש המועצה
ליטל רהב
סגנית ראש המועצה
ורד שני
עוזרת ראש המועצה
דניאלה אומן
מנהלת לשכה
שירה אלפסי
מזכירת לשכה
מיטל טאוסי
מזכירת לשכה
אורית לוי
מזכירת לשכה
גאולה כהן באוסי
אם בית
מרכזיה
מרכזיה

מנכ"ל המועצה

פקס מנכ"ל המועצה: 03-9005769

שרון סספורטס
מנכ"ל המועצה
גלית בכור
מנהלת לשכת מנכ"ל
מורן סלע אברהם
יו"ר מנהלת צור יצחק

דוברות וניו מדיה

רוני בן שטח
דוברת המועצה ומנהלת קשרי חוץ
ערן אבידור
מנהל ניו מדיה

אגף החינוך

נני רייזברג
מנהלת אגף החינוך
אייל צייג
סגן מנהלת אגף החינוך
עודד לובוביץ
מנהל תפעול אגף חינוך
יעל טופול
מזכירת אגף החינוך
גיתית גזית
מנהלת מחלקת קדם יסודי
מיכל לוי לנקרי
מנהלת מדור גני ילדים
קרן ריזל
אחראית תחום הגיל הרך 0-3
קרן פרץ
אחראית תחום רכש וצהרונים ומזכירת מח' קדם יסודי
קלרה נדיר
מנהלת מחלקת חינוך יסודי
שרה בן עטיה
מנהלת מחלקת פרט וחינוך מיוחד
לילך שפירא
רכזת תוכנית ניצנים וסייעות
מאיה נחום
קצינת ביקור סדיר
א'-ה' 08:00-16:00
ענת טוינה קבסה
מנהלת היחידה למניעת התנהגויות סיכוניות

מדריכי מוגנות בבתי הספר
שירי פוקס רוזן
מנחה חינוכית ומנהלת תחום נוער בסיכון
עמית קספרס
מדריכת קידום נוער
מיכל אהרוני
מנהלת סל התרבות

מעונות יום

תמי חן
מעון יום "גוונים"
דגנית בן לולו
מעון יום "עופרים"
לימור מאמו
מעון יום "שרונים"

בתי ספר

אפרת גור
מנהלת בית חינוך "יחדיו"
עליזה מגן
מנהלת בית חינוך "ירקון"
הדר טמלמן
מנהלת בית חינוך "מתן"
אורית לנדאו
מנהלת בית חינוך "צופית"
יובל כהן
מנהל בית חינוך "צור יצחק"
שרון בראונשטיין
מנהלת בית חינוך "יצחק נבון"
נחמה שיינברג
מנהלת בית ספר "אהרונוביץ'"
אורנית גל
מנהלת בית ספר "כצנלסון"
גלי אנגלשטיין
מנהלת בית הספר "מעבר אפק"
מירב פרידלנדר
מנהלת בית הספר "עמי אסף" - בית ברל

מבקר פנים וממונה על תלונות הציבור

פקס מבקר פנים וממונה על תלונות הציבור: 03-9000622

רו"ח רואי מסורי
מבקר פנים ונציב תלונות הציבור

שירותים חברתיים

תמי פרבר
מנהלת המחלקה
אורלי רופא 
עובדת הזכאות 
אבישי ליגל
מרכזת נוצץ, עו"ס נוער והתמכרויות מבוגרים
יעל אביב
עו"ס משפחות, עו"ס לסדרי דין
איטח רבקה
מרכזת תחום פיגור נכויות ושיקום, פק"ס לחוק הטיפול במפגר
רותם רצון
עו"ס צעירים תעסוקה יתד
בלישה שרון
עו"ס משפחות, מרכזת נתיבים להורות  
בן ארצי לילי 
עו"ס משפחות, עו"ס למניעת אלימות במשפחה, עו"ס לחוק סדרי דין, מדריכת עו"ס
ברודה מירה
עו"ס משפחות ואלימות כלפי ילדים, עו"ס לחוק הנוער (מתחת גיל 18), יו"ר ועדת החלטה, יו"ר ועדת פעוטות בסיכון
גינטר גיא       
עו"ס משפחות, מטפל זוגי ומשפחתי בתחנת המשפחה, עו"ס לסדרי דין
דואק חיה
מנהלת היחידה לטיפול בותיקים, אחראית חוק ביטוח סיעוד, מרכזת פרויקט בן ממשיך
הוארד דניאל
עו"ס להבה, עו"ס אזרחים ותיקים
מירב דולב
אוטיסטים צעירים, עו"ס קהילה תומכת נכים
חברון חגית 
עוס" אזרחים ותיקים , בני משפחה מטפלים
חזני גורליק טלי 
עו"ס משפחות, מרכזת תחום הערכות לחרום 
מיסון חוה 
עו"ס יתד צעירים 
אלקובי גל מ"מ 
עו"ס משפחה + מועדוניות 
ניאגו איריס
עו"ס משפחות, מנהלת התחנה לטיפול משפחתי וזוגי
עדני עירית
עו"ס משפחות, עו"ס לחוק נוער (מתחת לגיל 18)
פורמן אתי 
עו"ס משפחה, רכזת בסדרי דין, מדריכה ראש צוות
שמוש שמחה
עו"ס משפחות, מדריכה ראש צוות 
קרמל לוי אירית –חל"ד
עו"ס משאבי קהילה והתנדבות
גטניו רונית 
מנהלת "עמותת אחים" 

גזברות וכספים

פקס גזברות וכספים: 03-9000551

יצחק אגוזי
גזבר
אופירה אברהם
מזכירה
ציפי וקנין
סגנית גזבר
שרית סלמן
מנהלת רכש
ניר פרלמן
מזכיר מחלקת רכש
אביטל יעיש
מנהלת מדור שכר
לירון בן ישי
מנהלת הכנסות ותב"רים

הנהלת חשבונות

פקס הנהלת חשבונות: 03-9000696

עמירם כהן
ראש צוות
אלונה רובין
מנהלת חשבונות
כרמלה חרזי
מנהלת חשבונות
רימה לובינסקי
מנהלת חשבונות
אלקנה הופמן

גביה ושומה

קבלת קהל:
א,ד,ה 08:30-12:30 
ב 12:30-16:00 
ג 12:30-18:00

מענה טלפוני:
א, ד, ה 13:00-16:00
ב 08:30-12:30

מוקד תשלומים 24 שעות
(כרטיסי אשראי בלבד)

טלפון: 03-9000504-10

פקס גביה ושומה: 076-5300921

ציפי אבגי
מנהלת מחלקת גביה ושומה
יוספה גלו
סגנית מנהלת ואחראית שומה
אורית רגב
אכיפה ושומה
ענבל בלימה
שומה מערכת בית המשפט
לילך ברוק

גילה עזרא
חינוך ושומה
מוקד תשלומים 24 שעות
כרטיסי אשראי בלבד
גילה ברוק
הנחות
לירן שלק
רפרנטית גבייה
שרונה צ'יקוטאי
שומה
ויקטור פרג'ון
פיקוח
הילדה כהן
קופה ראשית
אדוה
אחראית אכיפה והיטלים

תרבות, נוער וצעירים

מירית כץ
מנהלת אגף תרבות נוער וצעירים
שחר יפה
מנהל מרכז הצעירים
רעות שושן 
מנהלת מחלקת נוער
אורי גרטמן
מנהל תפעול האגף
אפרת שדה
רכזת פרוייקטים
שרית לויטה
מפיקת תוכן
מזכירות האגף

בר נוימן
רכז אזור "התנועה החדשה"

היכל התרבות

מייל: hechal@dsharon.org.il

פקס היכל התרבות: 03-9000654

יגאל קמה
מנהל היכל התרבות
רון מנס
קופה
צבייה חלילי
קופה
קופה

הנדסה

אמיר כהן
מהנדס המועצה
הלן גוטץ
אחראית התפעול ומזכירת האגף
יקי אסקיו
סגן מהנדס המועצה ואחראי תשתיות
ויקטוריה רבזין
סגנית מהנדס המועצה ואחראית בינוי
תאיר עם עד
pmo ורכזת פרויקטים

הוועדה המקומית לתכנון ובניה

קבלת קהל בוועדה המקומית
יום שני בין השעות 13:00 - 16:00
יום רביעי בין השעות 08:30 - 13:00
יום שלישי בין השעות 16:00 - 18:00 - בתיאום מראש בלבד!

פקס - 03-9000569

תמי גלס
מהנדסת הועדה 
רונית תאני
מזכירת מהנדסת הועדה
טלי אלבז
מחליפה זמנית של מזכירת מהנדסת הועדה
דינה קישון
סגנית מהנדסת הועדה
אפרת פלס
מדור תב"ע
יהודה רובינשטין
מנהל מדור רישוי
נורה בוקר
בודקת תוכניות
רחלי הורביץ
מידענית
הדס בש
מזכירת מדור רישוי
אילן יוסף
ארכיון
איתי גלעדי
מנהל פיקוח
יונתן פקדו
פקח
הילה שחיבר
מזכירת מדור פיקוח

רשות הספורט

פקס רשות הספורט: פקס נוער וספורט: 03-9000685

ששי דניאל
מנהל רשות הספורט
עודד בן ארי
סגן מנהל רשות הספורט
אנוק שולמן
מנהלת חוגי הספורט בגני הילדים
שלי שמיר
רכזת אדמיניסטרטיבית רשות הספורט
ליאור פרחי
מנהל מרכז חוגים ושוכרים

משפטית

פקס משפטית: 03-9000549

דורין ממן מחפוד
מנהלת הלשכה
עו"ד סיון שפלר
עו"ד
עו"ד לימור ריבלין
יועצת משפטית

מוניציפאלית

פקס מוניציפאלית: 03-9000606

דנה גל
מנהלת המחלקה המוניציפאלית

מעמד האישה

מירית כץ
יועצת ראש המועצה לקידום מעמד האשה

מחשוב ומערכות מידע

עינת ברעם
מנהלת אגף מחשוב ומערכות מידע

מוקד 106

שירותי דת

טלפון:  03-9000607/8

הרב יעקובוביץ יצחק
רב בית ברל,שדה ורבורג, צופית, גן חיים, גבעת השלושה, רמת הכובש, שדי חמד וחורשים
הרב יוסף שלוש
רשם נישואין, רב כפר מל"ל, גבעת ח"ן, גת רימון, מגשימים, כפר מעש, רמות השבים, כפר סירקין, ירקונה, גני עם חגור
הרב שלמה סבג
רב מתן, נירים, עינת, נחשונים, ניר אליהו, רמת הכובש, אייל, עדנים, נווה ירק, צור יצחק, צור נתן
הרב עיני יוסף
רב אלישמע
הרב עוזאני דוד
רב ירחיב
הרב אלמשעלי יאיר
רב נווה ימין

החברה הכלכלית

פקס החברה הכלכלית: 03-9000622

בנצי (בן ציון) איתן
מנכ"ל החברה הכלכלית
אריק לייבוביץ
סמנכ"ל פיתוח עסקי
זהבה אלעזר
מזכירה

איגוד ערים ביוב

פקס איגוד ערים ביוב: 03-9000625

מריק עפרון
מנכ"ל
לין אבידור
מזכירה

תפעול וביטחון

ניהול אגף

יואב סבן
מנהל אגף
ליאור גפן
סגן מנהל אגף תפעול ומנהל מחלקת תברואה/איכה"ס /רישוי עסקים
לירן בנימין
רכזת אגף

מחלקת תחבורה

מיקי בלומנטל
מנהל מחלקת תחבורה
איציק טופול
סדרן עבודה
סמי שמואל נקסון
קצין בטיחות בתעבורה

מחלקת תברואה

יורם פלג
תברואן
איציק וקנין
פקח
אורן ביי
רכז קיימות
אמנון מאיר
פקח

מחלקת ביטחון

אהוד יונגרמן
ס. מנהל מחלקת ביטחון
איתמר שדה
רכז ביטחון וחירום
ארז שור
סייר המועצה
ארז זמיר
מנהל מחלקת פיתוח
אדוה ראובני מטות
קבט"ית מוס"ח

מחלקה טכנית

פיני חיימוף
מנהל תחום חשמל
שלומי חן
מ"מ מנהל מחלקה טכנית
יעקב נוריאל
איש תחזוקה
יואל אהרון
איש תחזוקה
מצליח שראל
איש תחזוקה
משה אלמקייס
איש תחזוקה
יניב כהן
איש תחזוקה
יניב טביב
איש תחזוקה

רישוי עסקים

קבלת קהל: בתיאום מראש.

אלי ביוקארל
מנהל מחלקת רישוי עסקים

משאבי אנוש

חגית אקיבוטי
מנהלת מחלקת משאבי אנוש
מורן חן
רכזת נוכחות
רעות צבי
רכזת משאבי אנוש
בתיה אליאב
רכזת כוח אדם, העמותה לקידום החינוך והספורט

העמותה לחבר הוותיק

ורדה לוי
יו"ר העמותה
אמיל עזרן
מנכ"ל