תמונה נושאית נוף חקלאי בליווי הכיתוב תוכנית עבודה 2022 מועצה אזורית דרום השרוןאושר תקציב המועצה לשנת 2022

אמש (27.12) בישיבה חגיגית אישרה מליאת המועצה ברוב קולות את תקציב המועצה האזורית דרום השרון לשנת 2022.

השנה תקציב המועצה הוא הגדול ביותר בתולדותיה ועומד על סכום של 340,200,000 ש״ח תקציב שוטף (לעומת 319,750 אלפי ש״ח בשנה החולפת) ו-71,199,000 ש״ח תקציב בלתי רגיל.

גם השנה המועצה מוגדרת כרשות איתנה, ושכזו היא זכאית לשורה של הקלות מול משרד הפנים ועצמאות בניהול ענייניה. דרום השרון הוגדרה רשות איתנה לאור התנהלות תקינה, נטולת גירעון שוטף ונטולת מענק איזון.

ראש המועצה אושרת גני גונן אמרה בפתח הישיבה: ״גם השנה נמשיך להשקיע בתושבים ובישובים שלנו, נפתח את התשתיות הפיסיות בישובים, נוסיף להשקיע בחינוך ובשדרוג מבני החינוך בגני הילדים ובבתי הספר. נשקיע בקהילה הנפלאה שלנו דרך תקציבי תרבות, ספורט, נוער, וותיקים ורווחה מוגדלים.

נמשיך במלוא הכוח במאבקים שלנו מול תכנון פוגעני בשטחים הירוקים והחקלאיים, נקדם את נושאי הבטחון והתחבורה וכן נשפר את השירות בתחום התברואה.

נגשים יחד חלומות עבור הקהילה המדהימה שלנו״.

בין שלל הפרויקטים המוקדמים יוקמו השנה במועצה מרכז חדשנות ויזמות, תורחב החווה החקלאית ולצידה יוקמו חווה זאולוגית ומרכז טיפולי הוליסטי. כמו כן נקדם את תוכנית האב לביטחון במועצה וימשיכו עבודות הפיתוח לפארק העסקים והתעשייה הראשון מסוגו במועצה ה״אקו פארק״.

ננצל את ההזדמנות לברך את גזבר המועצה יצחק אגוזי שעבורו זוהי השנה ה- 27 שהוא מוביל את גיבוש תקציב המועצה!

תקציב המועצה

להורדת הקבצים המופיעים מטה בתצורת pdf ישירות למחשב לחץ/י על הקישור הרצוי:

וידאו ישיבת המליאה לאישור תקציב 2022

בסרטון: שידור בפייסבוק המועצה מישיבת המליאה מיום 27 בדצמבר 2021.