אושרת גני גונןברוכים הבאים לאתר האינטרנט המחודש של המועצה האזורית דרום השרון. 

המועצה האזורית דרום השרון היא ביתם של 34,000 תושבים מ-31 ישובים במרחב הכפרי ומהווה ריאות ירוקות במרכזה של הארץ. המועצה שלנו בעלת צביון חקלאי, כפרי וקהילתי ופועלת להענקת שירות איכותי לתושבינו,  מובילה בחינוך, משמרת את ערכי ההתיישבות והעבודה, איתנה חברתית וכלכלית ופועלת לשמירה על השטחים החקלאיים והמרחבים הפתוחים. זהו החזון שלנו המכוון אותנו בעשייתנו, חברי מליאה, וועדים ומתנדבים בהנהגות הישובים.

אתגרים רבים עומדים בפנינו וגם הזדמנויות רבות. אני בטוחה שיחד, בשותפות, נוכל להמשיך ולהצעיד את המועצה האזורית דרום השרון קדימה ונהווה דוגמא ומופת למועצה אזורית מובילה ומצוינת בחינוך, בכלכלה, בתרבות הפנאי, באיכות הסביבה ובאיכות החיים שלנו.

תכלית עבודתנו במועצה, משרתי הציבור, היא להעניק לכם שירות איכותי מקיף ונגיש תוך ניהול תקין ושקוף. אני מזמינה אתכם תושבות ותושבים יקרים וכמו כן יתר הגולשים באתר, להסתייע בו כדי לקבל מידע עדכני ומגוון אודות המועצה ופעילותה בתחומים השונים, אודות יישובי המועצה, בעלי התפקידים ודרכי ההתקשרות. כמו כן באמצעות האתר אנחנו מבקשים להנגיש לכם ביצוע פעולות שונות בכל שעות היממה ומכל מקום.

דלתי פתוחה עבורכם תושבי המועצה ואני עומדת לרשותכם.

שלכם,

אושרת גני גונן

ראש המועצה

לצד המידע הרב באתר המועצה, ניתן להתעדכן על פעולות המועצה גם ברשתות החברתיות: