תושבות ותושבים יקרים,

אנחנו מתקרבים לחג הפסח וימים מאתגרים ממשיכים לעבור עלינו. גם השבוע התמקדה המועצה במתן מענה ותמיכה לתושבים ומשפחות סביב משבר הקורונה.

השבוע חילקנו מאות סלי מזון הודות לתרומות מזון שגייסנו בישובי המועצה . כמו כן אנחנו מחלקים תווי קניה בשווי של 100000 שח מתוך תקציב המועצה ומפעל הפיס במטרה לסייע למשפחות לקראת חג הפסח. לחלוקת תווי הקניה הצטרפה עמותת החבר הותיק המגייסת תרומות כספיות לרכישת תוי קניה נוספים.

מחלקים מזון

אנחנו נותנים דגש מיוחד לתושבים הותיקים שלנו ומקיימים מבצע טלפוני במטרה לבדוק לשלומם של כל אחד ואחת מתושבינו הותיקים. במקביל לפרוייקטים של מחלקת הנוער המתקיימים כדי לחבר בין צעירים למבוגרים ולחזק קשר אישי בימים אלה.

בין היוזמות המרגשות והמבורכות לתמיכה בחברים הותיקים, בהובלת עמותת אחים, עורכים קניות מזון ותרופות לבני הגיל השלישי וכן עבור תושבים מרותקים ומביאים לפתח ביתם. כך מאפשרים להם לא לצאת מהבית ולסכן את עצמם.

מחלקים מזון

יוזמות נוספות עבור כלל התושבים מתקיימות וחשוב לנו שתדעו עליהן, ביניהן יעוץ משפטי טלפוני ללא עלות על ידי עורכי דין מהמועצה, קבוצת ווטסאפ לצעירים למציאת עבודה וכמו כן שיעורים פרטיים מקוונים ללא תשלום על ידי סטודנטים מילגאים.

השירות הפסיכולוגי החינוכי מקיים שיחות זום קבוצתיות להורים לילדים עם הפרעות קשב וריכוז למתן תמיכה ויעוץ בימים אלה. האגף לשירותים חברתיים חילק טאבלטים ומשחקים למשפחות לילדים עם צרכים מיוחדים.

תודה מכל הלב לכל המתנדבות והמתנדבים שמציעים את עזרתם ולוקחים חלק במבצעים רחבי היקף וביוזמות משמעותיות.

נכון להיום 23 חולים מאומתים במועצה ו-181 מבודדים. נאחל להם בריאות שלמה במהרה. את פסח הקרוב כל אחד מאיתנו יחגוג בביתו עם בני משפחתו הגרעינית, ללא אורחים, או משפחה מורחבת. זה בוודאי לא קל, אבל אנחנו חייבים לעמוד בזה בשביל לנצח את הקורונה.

שבת שלום ובריאות,
אושרת.

לקריאה בפייסבוק המועצה