עד שנת 2035 כבר לא יהיו שורדי שואה שיוכלו לספר את הסיפור שלהם.

אנחנו הקול שלהם.

תמונה מתוך ארוע זכרון בסלון עם ניצולת שואה

"כל עוד זוכרים אותי, אני חי"

זיכרון בסלון היא יוזמה פרטית של אנשים שהחליטו לקחת אחריות ולעשות מעשה כדי לשמור את זיכרון השואה בחיים וליצור מסורת ישראלית חדשה, אינטימית ומלאת משמעות, ליום הזיכרון לשואה ולגבורה.

בשבוע של יום השואה, 16-20 באפריל 2023
יתקיימו ברחבי הארץ והעולם מאות מפגשי זיכרון בסלון
אנו מזמינים אתכם להצטרף לערב חוויתי ומשמעותי באחד מהבתים אצלנו בדרום השרון
< להרשמה למפגש > הקליקו על מתארחים, מלאו את כל הפרטים ותקבלו את רשימת הסלונים הקרובים אליכם 

נשמח לראותכם.ן אצלנו באחד הסלונים.

שם המארח ונותן העדות

כתובת

תאריך ושעה

דקלה חגבי וקנין

תארח את נחום פלדון

נחל ערוגות 21, צור יצחק

16.4 בשעה 20:00

מועדון המרפסת- בית לגימלאים יארחו את אריה גואטה

הדר 84, מתן

16.4 בשעה 20:00

אפרת לוצאטו תארח את חנה רודיטי

האלונים 8, רמות השבים

16.4 בשעה 20:00

מורן שירי תארח את אברהם דרוקר

נחל ערוגות 5, צור יצחק

16.4 בשעה 20:30

עינת שקד תארח את שמעונה קדיש

רימון 127, שדי חמד

16.4 בשעה 19:00

עינב שני תארח את אסתר מור

הרקון 33, הוד השרון

16.4 בשעה 20:00

לי זיו אבירם תארח את טובה ברמלי

סמטת הילד 1, שדה ורבורג

17.4 בשעה 20:00

ענבר רוסמן תארח את ינק יעקב אוקונסקי

נחל איילון 18 קומה 8 מס' דירה 30, צור יצחק

17.4 בשעה 19:00

מאי קסאבי תארח את שמחה פלבר

השקד/ האלון, צור נתן

17.4 בשעה 18:30

קהילה תומכת נכים דרום השרון תארח את יעל שפירא

הכלנית 52, אלישמע

17.4 בשעה 10:30

מיטל כץ אדיב תארח את נחום פלדון

הורדים 65, אלישמע

17.4 בשעה 20:00

מושב גני עם יארחו את חנה ודודיק הלפרין

בית העם, מגני עם

17.4 בשעה 20:00

עמית סנדר תארח את שרהלה גוטמן

הגפן 10, נווה ירק

17.4 בשעה 19:00

הסלון של יוסי כפיר

הבנים 19, כפר סירקין (בית העם)

18.4 בשעה 20:00

מולי אורן תארח את דבורה רשף

כרמל 41, נירית

19.4 בשעה 19:30

פז ויסמונסקי תארח את שי טראוב

הדס 22, שדי חמד

19.4 בשעה 19:00

העמותה לחבר הותיק תארח את יהודה מושונוב

אולם כנסים קומה 1- ,
מועצה אזורית דרום השרון

19.4 בשעה 9:00

אושרת גני גונן תארח את חוה הלל

האגוז 410, נווה ימין

19.4 בשעה 19:00

אגודת הסטודנטיות והסטודנטים בית ברל תארח את שרה ואורי עצמון

המכללה האקדמית בית ברל

19.4 בשעה 18:30

אפרת היים ודורון שמחי יארחו את אלכס שפייזר

השמש העולה 9, רמות השבים

20.4 בשעה 18:30

חווה חקלאית תארח את חיה שלכטר

מועצה אזורית דרום השרון

20.4 בשעה 20:00

 

מוזמנות ומוזמנים גם לבקר באתר זיכרון בסלון

מודעה גרפית זיכרון בסלון