יובל כהן

מנהל בית חינוך "צור יצחק"

טל: 09-9743600 פקס: 09-9743599   Zyschool1@gmail.com

אתר: http://www.zuryitzhak.edu1.org.il

 

בית חינוך צור יצחק

בית חינוך "צור יצחק" הנו הצעיר מבין מוסדות החינוך במועצה האזורית דרום השרון.

אנו מחנכים את תלמידינו לערכים של כבוד האדם, אהבת דעת ותרבות, מעורבות חברתית ושמירה על העולם הסובב אותנו. ערכים כמו דאגה לזולת, אחריות, שמירה על המשאבים וסביבה אסתטית ומטופחת הם המסר החינוכי שלנו.

אנו מעודדים פעילויות ויוזמות למען החברה התורמות להגדלת המעורבות וההתנדבות בקהילה, מחזקות את תחושת השייכות למקום של כל תלמיד כאזרח יצרן התורם לחברה.

"למדינת ישראל אין אוצרות טבע,

אין מכרות פחם ואין נפט.

אוצר הטבע הרציני ביותר שלנו, הוא הילדים שלנו"

(יצחק רבין, טקס סיום מחזור של בית הספר לפיקוד ומטה 27.08.1992)

 

פירוט ותמונות של פעילויות שבוע החינוך בשבוע החינוך 2018 בבית חינוך ׳צור יצחק׳
בבית חינוך אזורי ״צור יצחק״ לומדים השנה 613 תלמידים. בשנה״ל תשע״ח ייושמו בבית הספר צור יצחק, בין היתר, התוכניות הבאות:תקשורת מקרבת והשתלמות מוסדית.
בית חינוך צור יצחק (ע"ש יצחק רבין ז"ל) חרט על דגלו להמשיך את מורשתו של רבין בקידום ערכי הנתינה, המעורבות, האכפתיות ואהבת העם והמדינה. ערכים אלו הינם לטעמנו הבסיס בחינוך לקיימות בכלל ובתוכנית זו בפרט. תפיסתנו את החינוך לקיימות והחינוך הסביבתי הינה בבחינת תפיסה רחבה הכוללת היבטים של צדק סביבתי, חברתי וחלוקתי. אנו יודעים כי לאורח החיים כיום, הכולל את הבחירות היומיומיות בכל תחומי חיינו השלכות מזיקות על הסביבה, על החברה ובכך גם על התרבות והשלכות על הכלכלה המייצרות מציאות כלכלית היוצרת פערים וחוסר שוויון. בחירות אלו טומנות בחובן שאלות מוסריות, עליהן אנו מבקשים לתת את הדעת בתוכנית זו. מטרת…
עמוד 1 מתוך 2

דברו איתנו :

התקשר עם המועצה בטלפון שליחת סמס למועצה שליחת וואצפ למועצה שליחת הודעה למועצה  בפייסבוק מסנג׳ר