חמישי, 31 אוגוסט 2017 11:52

"עכשיו אני" - יוזמה לקידום פרנסתן של נשים עצמאיות

אשת עסקים (אילוסטרציה) אשת עסקים (אילוסטרציה)

מחלקת הרווחה ועמותת אחים הכריזו על תכנית חדשה לקידום פרנסתן של נשים עצמאיות - "עכשיו אני". במסגרת התכנית, שתפתח לאחר החגים,  תוכשרנה בעלות מקצוע מתחומים שונים לניהול עסקי בהיבט הפרקטי והיישומי.

לדברי גיל שגיא, חבר בועד מנהל של עמותת אחים, זהו נדבך חשוב ביצירת פרנסה למי שרכשה מקצוע או למי שחפצה לתרגם תחביב להכנסה נוספת : ״אנו מוכוונים לסיוע לעצמאות ומשום כך מימנו לאורך השנים מסלולים רבים להכשרה מקצועית. שלב זה בו ילמדו לשווק ולהגיע ללקוחות יתן בידי הנשים הזדמנות לנצל את הידע שרכשו״.

שרון בלישה עובדת סוציאלית של מושב ירחיב מוסיפה כי מעבר לתכנים וללמידה יש כאן מסר מרכזי הקורא לנשים לעבוד ולראות ברכה בעמלן : ״הסיפוק והגאווה בהכנסה מכבדת משליך על כל מעגלי החיים ואני משוכנעת כי תפוקות התכנית יהיו משמעותיות לטווח ארוך״.

עמית שניידר,  מנכ״ל חברת טלי רוקני, יוביל את התכנית בהתנדבות וישתף מנסיונו המקצועי בניהול עסק שהפך לחברה משגשגת. לדבריו : ״ההצלחה העסקית היא ברכה, האחריות החברתית שלנו היא חובה. מתוך היותנו ברי מזל אנו רואים חובה לחלוק את הידע שצברנו ולשתף אחרים לשם הצלחתם. אני מצפה בהתרגשות לפגוש את הנשים ולראות בהצלחתן״.

לפרטים נוספים אודות התכנית וכיצד ניתן להצטרף אליה ניתן לפנות:

שרון בלישה

דוא״ל: sharon@dsharon.org.il
לבטל: 03-9000642

דברו איתנו :

התקשר עם המועצה בטלפון שליחת סמס למועצה שליחת וואצפ למועצה שליחת הודעה למועצה  בפייסבוק מסנג׳ר