ראשון, 20 אוגוסט 2017 18:02

חניכי המכינה הקדם צבאית, מכינת בארי, יפעלו בשנה״ל הקרובה במועדוניות הרווחה בשת״פ עם עמותת "אחים"

שיתוף פעולה ראשון מסוגו בין  חניכי המכינה הקדם צבאית על שם ברל כצנלסון, שיתוף פעולה ראשון מסוגו בין  חניכי המכינה הקדם צבאית על שם ברל כצנלסון, "מכינת בארי"  ומועדוניות הרווחה ועמותת "אחים".

חניכי המכינה יפעלו בשנה"ל הקרובה בשלוש מועדוניות ויילוו את הילדים בפעילות הלימודית והחברתית.
 
לדברי שרון בלישה, מנהלת המועדוניות,  כניסתם של  בוגרים למרחב הפעילות של הילדים מאפשר  תשומת לב  רבה יותר הן בהיבט הפרטני והן בהיבט הקבוצתי של כלל ילדי המועדונית.

הנערים והנערות, שעברו מיונים לקראת כניסתם למכינה לפיתוח מנהיגות צעירה בציבור הישראלי, יהוו מודל התנהגותי עבור הילדים  ואנו רואים בכך תרומה גדולה להתפתחות הילדים  כאנשים ערכיים ותורמים לסביבתם בעתיד לבוא.
 
בעמותת אחים רואים בהתרגשות את החיבור עם המכינה . לדברי רונית גטניו "הערכים עליהם מושתתת פעילות  המכינה עולים בקנה אחד עם  חזון העמותה ומפגש עם נערים החפצים לתרום  ולחולל שינוי חברתי מבורך.
החניכים יטפחו את הילדים ובה בעת גם אנחנו  בעמותה  נטפח אותם  בלמידה תיאורטית ומעשית  הנוגעת בנושאים חברתיים  ובעזרת מחלקת הרווחה ניתן בידיהם כלים טיפוליים מקצועיים על מנת להפיק את המירב משעות הפעילות״.

לדברי סתיו גיל, ראש המכינה, שיתוף הפעולה עם המועצה האזורית והגורמים הפועלים בה הינו מבורך:  "אנו רואים בעבודה המשותפת עם המועצה כהכרחית. החיבור לקהילה והנתינה ההדדית הינם אבני יסוד בערכים אשר שואפת המכינה להנחיל בקרב המכינאים והמכינאיות.
כמכינה קדם צבאית אנו רואים עצמינו גם כ"קדם ישראליים" וכאקטיביים במרחבים ובקהילות בהם אנו חיים ועל כן פעילות במועצה בה אנחנו מתגוררים בשנה זו - מתבקש. אני מבקש להודות לרונית, שרון ושאר הגורמים במועצה אשר מאפשרים את שיתוף הפעולה."

דברו איתנו :

התקשר עם המועצה בטלפון שליחת סמס למועצה שליחת וואצפ למועצה שליחת הודעה למועצה  בפייסבוק מסנג׳ר