שלישי, 04 אפריל 2017 12:46

תעודת הוקרה לחברת פנורמיק על תרומה חברתית לתלמידי מ.א. דרום השרון

תעודת הוקרה לחברת פנורמיק על תרומה חברתית במתן שיעורים פרטיים לתלמידי מ.א. דרום השרוןחברת ההיטק פנורמיק פאוור בחרה לממש את החזון החברתי שלה ולאמץ תלמידי תיכון מיישובי דרום השרון שמשפחתם מוכרת ברווחה. מדי שבוע , בסיום יום העבודה מעניקים עובדי החברה  שיעורים פרטיים לתלמידים המגיעים לחברה ומפנקים אותם עם ארוחה לבחירתם.

באמצעות עמותת אחים שנוסדה במטרה להעניק סיוע משלים למשפחות אלו, שומרים על קשר עם בית הספר, עוס הנוער המלווה את הנערים והנערות, והנהלה אדמינסטרטיבית של  פנורמיק שמלווה ותומכת בתלמידים גם מעבר לשעות הלימוד הפרטי.

ראש המועצה, ד״ר מוטי דלג׳ו,  החמיא לנציגי החברה שהגיעו ללשכתו, ביום שני 03/04/17, וחיזק את פועלם ותרומתם. ראש המועצה העניק לחברת פנורמיק תעודת הוקרה על תרומתם החברתית והליווי הצמוד לתלמידי המועצה, ליווי שתרם להצלחת התלמידים ותרם להעצמה האישית של כ״א מהם.

לדברי יניב ורדי, מנכ״ל חברת פנורמיק, ההישגים הלימודיים מדברים בעד עצמם והתלמידים שיפרו את הישגיהם בזמן קצר. ומעבר לכך, החיבור עם מתנדבי החברה חולל שינוי באופן בו התלמידים רואים את עתידם. לדבריו עובדי החברה גאים ונרגשים מההיכרות עם התלמידים הנפלאים, והצלחתם היא הצלחת כ״א כעובדים וחברה כולה.

למידע נוסף על הפרוייקט

דברו איתנו :

התקשר עם המועצה בטלפון שליחת סמס למועצה שליחת וואצפ למועצה שליחת הודעה למועצה  בפייסבוק מסנג׳ר