שני, 26 מאי 2014 16:44

יום ספורט לאזרחים ותיקים במ.א. דרום השרון

4145 mb file 23350 ביום ד' ה- 23/04/2014 התקיים יום ספורט לאזרחים ותיקים בדרום השרון ביוזמת היחידה לטיפול בותיקים במחלקת השרותים החברתיים במועצה ובארגון סופי אבולעפיה, רכזת פעילות הגופנית.

במזג אוויר נעים הגיעו כ-160 וותיקים מכל היישובים של המועצה במטרה ליהנות, להיפגש ולהפעיל את הגוף.

התחלנו בשתי צעדות, אחת ארוכה ואחת קצרה יותר, כשבאמצע הדרך חיכתה לקבוצות נועה - מורה מקסימה לטאי-צ'י להפסקה מבורכת של נשימה, זרימה ונועם בגוף. חזרנו אל מתחם המועצה ויכולנו לשתות, לאכול ולנוח.
לאחר מכןהחלו בשבע הסדנאותמהם יכלו המשתתפים/ת לבחור: מחשבת הגוף, התעמלות כיסאות, יוגה, שיווי משקל, ריקודי עם, והשנה ריקוד Nia.

לאחר שעה של פעילות נעימה וחוויתית התאספנו אל אולם התרבות לדברי ברכה מאת תמי פרבר וראש המועצה ד"ר מוטי דלג'ו ויכולנו ללמוד על המקומות בעולם בהם חיים אנשים עד גיל 100 ולהיסחף לסודותיהם.

במהלך כל היום זכינו בנוכחות עשרים ילדים מבית ספר ירקון בליווי רינת המורה המקסימה שלהם. הם עזרובארגון הפעילויות, צעדו עם כולם, רקדו, חילקו סנדוויצ'ים וכל זה בשמחה ומצב רוח חיובי.

השנה בנוסף לכל הפעילויות, קיבלנו כמתנה נוספת את האפשרות לעבור עיסוי חוויתי לבחירה ו/או הבחנה דרך כף היד; כל אחד ניגש, נרשם ויכל לשחרר את הכאבים, ליהנות ממגע נעים או ללמוד על המצב הבריאותי שלו.

בקיצור לא היה רגע משעמם וכל דקה הייתה מלאה בחוויות משותפות וחברה נעימה. כולם חזרו הביתה עייפים אך מרוצים!

לתמונות מן הארוע

דברו איתנו :

התקשר עם המועצה בטלפון שליחת סמס למועצה שליחת וואצפ למועצה שליחת הודעה למועצה  בפייסבוק מסנג׳ר