איריס ניאגו

מנהלת התחנה לטיפול זוגי ומשפחתי ועו״ס משפחות

טל': 03-9000587 | פקס: 03-9000590 | niago@dsharon.org.il

המרכז לטיפול בזוג במשפחה ובפרט

המועצה האזורית דרום השרון מאפשרת לכל תושביה שירות טיפולי ייחודי ומקצועי במסגרת המרכז לטיפול בפרט, בזוג ובמשפחה.

מסגרת זו מעניקה שרותי טיפול ,ייעוץ וליווי על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים, בעלי תואר שני, פסיכותרפיסטים, מטפלים זוגיים ומשפחתיים מוסמכים.

המרכז פועל בכל ימות השבוע ומנסה להתאים עד כמה שאפשר זמנים נוחים לפונים.

הטיפול ניתן בתשלום מדורג ומסובסד.

שמירת סודיות מובטחת.

אנחנו חיים בתקופה של אי ודאות, מעברים מהירים ושינויים דמוגרפיים. אך עדין, רובנו נמצאים בזוגיות והמשפחה היא מקור התמיכה העיקרי שלנו. התחנה לטיפול זוגי ומשפחתי, הנותנת שירותים לכלל תושבי המועצה, מרחיבה שרותיה לגיל הביניים ולגיל השלישי. המהפכה הדמוגרפית המתבטאת בעלייה דרמתית בתוחלת החיים, מביאה יותר ויותר לפניות של מטופלים שחצו את גילאי הששים ומחפשים משמעות בתחום הזוגיות, המשפחה והקריירה. אי הבנות שהתחילו בזוגיות בגיל צעיר,הולכות ומתעצמות בגיל השלישי, אנשים לעיתים מוצאים עצמם בודדים בזוגיותם ובמשפחתם, התקשורת הופכת להיות יותר קשה-ובני הזוג לומדים לחיות באותו בית אבל חיים כמו שותפים לדירה רגשות של תסכול, מירמור וכעס מציפים את היומיום. לעיתים אף…
הטיפול הזוגי מתבסס על ההכרה בחשיבות הקשר הזוגי ואיכותו לחיינו והאופן בו הוא משפיע ומושפע במצבים של משבר ,קושי ומצוקה. בטיפול בני הזוג מבינים את האופן בו התנהלו מערכות יחסיהם המוקדמות של כל אחד מהם , וכיצד הן משפיעות ומעצבות את הקשר הזוגי שלהם. הם לומדים יכולות הקשבה ותקשורת טובות יותר המאפשרות התמודדות עם הקשיים הפוגעים באיכות הקשר הזוגי.

דברו איתנו :

התקשר עם המועצה בטלפון שליחת סמס למועצה שליחת וואצפ למועצה שליחת הודעה למועצה  בפייסבוק מסנג׳ר