נתיבים להורות

שרון בלישה

עו״ס ואחראית תכנית נתיבים להורות

טל: 03-9000642 פקס: 03-9000590  sharon@dsharon.org.il

נתיבים להורות

תוכנית "נתיבים להורות", הנה תוכנית של משרד הרווחה המתווה מודל לטיפול בילדים והוריהם תוך שימת דגש על שיפור ושיקום מערכות היחסים בין בני המשפחה. 

הרציונאל העומד מאחורי תוכנית זו הוא לפגוש את צרכי המשפחה בצורה אינטנסיבית במשך תקופה מוגבלת של כשנה - שנה וחצי (תקופת הטיפול במרכז) ובכך לנסות לקדם את המשפחה כמה שיותר במספר מישורים במקביל. זאת, על ידי בניית תוכנית כוללת וייחודית לכל משפחה, שיתוף המשפחה בעיצוב תוכנית הטיפול עבורה, שימוש בכלים טיפוליים יצירתיים וחווייתיים (אמנות, הבעה, בעלי חיים) וכן שיתוף פעולה עם שירותים בקהילה.

תוכנית "נתיבים להורות", הנה תוכנית של משרד הרווחה המתווה מודל לטיפול בילדים והוריהם תוך שימת דגש על שיפור ושיקום מערכות היחסים בין בני המשפחה. הרציונאל העומד מאחורי תוכנית זו הוא לפגוש את צרכי המשפחה בצורה אינטנסיבית במשך תקופה מוגבלת של כשנה - שנה וחצי (תקופת הטיפול במרכז) ובכך לנסות לקדם את המשפחה כמה שיותר במספר מישורים במקביל. זאת, על ידי בניית תוכנית כוללת וייחודית לכל משפחה, שיתוף המשפחה בעיצוב תוכנית הטיפול עבורה, שימוש בכלים טיפוליים יצירתיים וחווייתיים (אמנות, הבעה, בעלי חיים) וכן שיתוף פעולה עם שירותים בקהילה.

דברו איתנו :

התקשר עם המועצה בטלפון שליחת סמס למועצה שליחת וואצפ למועצה שליחת הודעה למועצה  בפייסבוק מסנג׳ר