ראשון, 28 ספטמבר 2014 03:00

סיום קורס מתמידי"ם בבסיס המועצה האזורים דרום השרון

ביום שלישי, ה-  23/09/2014 הסתיים בבסיס מג"ב דרום השרון קורס נוסף של מתנדבים במדים (מתמדי"ם). במסגרת הקורס התקיימו שבעה מפגשי הכשרה של קורס שיטור בסיסי, שלב א', בו למדו המתנדבים החדשים מקרב תושבי דרום השרון, אודות סמכויות השוטר המתנדב, התמודדות עם תרחישי התפרצויות לבתים וגניבות חקלאיות, ותרחישים נוספים.

בקורס שהחל בחודש אוגוסט ואשר התקיים במושב נווה ירק, השתתפו כ - 35 תושבים, אשר בחרו לגלות אכפתיות ולהצטרף לרבים אחרים שעושים את תפקיד המתנדב מתוך אחריות על שמירה על הבית והמקום והגברת תחושת הביטחון האישי של התושבים.

סנ"צ ראיק שנאן, קצין הישובים ממג"ב ורפ"ק מיטל קוניו, מ"פ מג"ב כפרית שרון כיבדו בנוכחותם את טקס הסיום ו הדגישו בדבריהם את חשיבות פעילות המתנדבים והיותם מכפיל כוח משמעותי לפעילות שוטרי מג"ב העושים בתחומי ישובי המועצה להגנה על הבית.

עוד נכחו מתנדבים ותיקים נוספים אשר הגיעו לתת גיבוי ועידוד למסיימים  וסיכם בדברים משה פרין, מ"פ מתנדבים, אשר בירך לקראת היציאה לדרך. לסיום, מאחר והמפגש נערך ערב ראש השנה ברכו המשתתפים את עמיתהם לשנה טובה ושקטה, שנת ביטחון ושלום לכולם.

ברצוננו להודות למבס"ית דרום השרון, לאה  זדובה, על ארגון למופת של המפגשים, על הגשה מעניינת ומקצועית של ההרצאות וכן לכל המרצים האורחים בינהם, רע"ן מתנדבים מג"ב , סנ"צ יהודית אפרים ,שלימדה פרק על זכויות וחובות השוטרים המתנדבים.

בברכת שנה טובה ובהצלחה לכולם

ליאור לנגר, יו"ר ועדת ביטחון,מושב נווה  ירק

דברו איתנו :

התקשר עם המועצה בטלפון שליחת סמס למועצה שליחת וואצפ למועצה שליחת הודעה למועצה  בפייסבוק מסנג׳ר