רביעי, 06 מאי 2015 15:53

ביקור מפכ"ל המשטרה, רב ניצב יוחנן דנינו, במ.א. דרום השרון

ביום ג' 05/05/15 התארח במועצה אזורית דרום השרון מפכ"ל המשטרה, רב ניצב יוחנן דנינו, מלווה בצמרת פיקוד המשטרה, מפקד מרחב השרון ומפקדי ארבע תחנות המשטרה אליהם קשורה המועצה, מפקד מג"ב, ניצב עמוס יעקב וצמרת מג"ב .

במסגרת פגישת העבודה, בה לקחו חלק חברי מליאת המועצה, ראשי ועדים, רבשי"ם בישובים ועובדי המועצה, הוצגה המועצה ומורכבותה בהקשר לביטחון וקשרי העבודה עם המשטרה ומג"ב.

ראש המועצה, ד"ר מוטי דלג'ו, ציין בפני המפכ"ל את הצורך בהגברת הבטחון האישי, הסביר את התנגדות המועצה להערכות החדשה של מג"ב ולביטול הרבשי"ם, ומחה כנגד ביטול תקצוב מרכיבי בטחון בישובים שמשמעותו הינו העברת הנטל לתושבים.

ביקור מפכ"ל המשטרה, רב ניצב יוחנן דנינו, במ.א. דרום השרון עוד ציין ראש המועצה נושאים שונים הקשורים בהגברת האכיפה של משטרת ישראל בכבישים ובצמתים מסוכנים בתחום המועצה. והודה על הליווי היום יומי לה זוכה המועצה מצד משטרת ישראל ומג"ב.

למצגת על מ.א. דרום השרון שהוצגה בפני המפכ"ל

בדברי תשובתו ציין המפכ"ל, כי ההחלטה על ביטול הרבשי"ם היא החלטה של פיקוד העורף. לדבריו, מדובר בהחלטה שבטעות יסודה. זו החלטה דרמטית שפוגעת במספר רב של ישובים בכל רחבי הארץ. יחד עם זאת המשטרה מחויבת לתת מענה במצב שנוצר ובסופו של יום כתוצאה מהפריסה החדשה ומימוש התכנית יקבל האזרח שירות משופר.

אשר למרכיבי הבטחון, ציין המפכ"ל כי עד היום נשאה המדינה בנטל ואין כל סיבה לגלגל זאת לאזרחים. בענין האכיפה הוסיף המפכ"ל, כי הוא מקווה שהמשטרה תגדיל את מספר ניידות התנועה, וכי כבר היום ניתן דגש על עבירות שגורמות לתאונות ובעיקר מה שקרוי בריונות בכבישים.

המפכ"ל הזכיר בדבריו כי העבריין שביצע לאחרונה תאונת פגע וברח והרג את תושב נירית, זאב ילין ז"ל, נלכד ונעצר.

לבסוף, החמיא המפכ"ל פעילותה בהקשר לנושאים שנדונו והודה על שיתוף הפעולה ועל האירוח

 

ביקור מפכ"ל המשטרה, רב ניצב יוחנן דנינו, במ.א. דרום השרון

ביקור מפכ"ל המשטרה, רב ניצב יוחנן דנינו, במ.א. דרום השרון

דברו איתנו :

התקשר עם המועצה בטלפון שליחת סמס למועצה שליחת וואצפ למועצה שליחת הודעה למועצה  בפייסבוק מסנג׳ר