חמישי, 24 אוקטובר 2013 09:20

שירותים וטרינריים לתושבי דרום השרון

שירותים וטרינרים שירותים וטרינרים

איגוד ערים לשירותים וטרינריים גוש דן מרכז את הטיפול במכלול השירותים הווטרינריים של המועצה ובכלל זה חיסוני כלבים, הסגר כלבים, לכידת כלבים משוטטים, טיפול בתלונות ומטרדים, אימוץ כלבים וכן פיקוח על מזון מן החי.

 • כתובת משרד האיגוד למשלוח מכתבים: 
  השירותים הווטרינריים גוש דן, ת.ד 966 רמת גן.

 • מיקום: 
  משרדי האיגוד נמצאים בצומת מסובים צמוד לגדר הספארי שברמת גן. 
  למפת הגעה לחצו כאן.

 • טלפון רב קווי:
  03-6312222, 
  פקס: 03-6315207.

 • מוקד לילה (לאחר שעות הפעילות):
  054-3196910.

 • שעות קבלת קהל וחיסוני כלבים: 
  ימים ראשון-חמישי בין השעות 9:00-13:30, 
  יום שישי בין השעות 9:00-11:30; 
  בערבי חג ובחול המועד משרד האיגוד סגורים לקבלת קהל.

 • כתובת אתר האינטרנט של האיגוד: www.vet-dan.com.

חיסוני כלבים 

חיסון כלבים נגד כלבת ניתן לבצע במוקד השירותים הוטרינריים שבצומת מסובים, וכן במשרדי המועצה האזורית הדרום השרון במועדים שיפורסמו באתר האינטרנט של המועצה, וכן גם בימי החיסון השנתיים שיתקיימו ביישובי המועצה . 

ניתן כמובן גם לחסן בכל המרפאות הווטרינריות המורשות (בדרך כלל תמורת תשלום נוסף). חיסון כלבים במשרדי האיגוד בצומת מסובים מתבצעים בשעות קבלת קהל כמפורט לעיל. 

הסגרי כלבים 

כלבים נושכים יועברו מעתה לתצפית כלבת בתחנת ההסגר בצומת מסובים (צמוד לגדר הספארי שברמת גן). אנו מצפים מבעלי הכלבים להחזיקם באופן אחראי כדי שלא ינשכו ולא יפגעו בבני אדם או בבעלי חיים אחרים. 

כלבים משוטטים 

אנו מבקשים מכל התושבים להקפיד להחזיק את הכלבים באופן אחראי כשהם קשורים או בתוך חצר סגורה ומגודרת. הפקרה ונטישה של כלבים ברשות הרבים ללא רצועה וללא השגחה מסוכנת הן לכלבים עצמם והן לשכנים ולעוברי אורח. כלבים שילכדו, יועברו לתחנת ההסגר בצומת מסובים. 

תלונות ומטרדים 

תלונות על מטרדים מבעלי חיים מטופלות על ידינו בכל הרצינות, באופן מיידי, אך כמובן במגבלות החוק. כדי שנוכל לטפל בפנייתכם ביעילות המירבית אנא הודיעו לנו ישירות על כל מטרד הנגרם לכם.

מוקד יום: 6312222 -03,

מוקד לילה: 054-3196910,

דוא"ל: animals@vet-dan.com

אימוץ כלבים 

במסגרת דאגתנו לחברינו על ארבע אנו קוראים לתושבים ולכל מי שמעוניין לאמץ כלב לבוא ולהתרשם מהכלבים שלנו. ניתן לראות את הכלבים גם בערוץ ה- VOD בכבלים ובאתר האינטרנט www.imutz.org. הכלבים נמסרים כשהם מחוסנים ומעוקרים/מסורסים. 

בכל יום שישי מתקיים יום אימוץ במוקד השירותים הווטרינריים בצומת מסובים. ניתן לאמץ כלבים גם בימים אחרים בתאום מראש עם פועה מעמותת "חבר לי" בטלפון 050-7548187. 

בשר עופות ודגים 

השירותים הווטרינריים מפקחים על כל העסקים המוכרים מוצרי מזון מן החי. נתקלתם במוצר מקולקל או ברמת תברואה ירודה - אנא פנו אלינו ואנו נבדוק את תלונתכם. אנו עושים כל שביכולתנו על מנת להעניק שירות יעיל ומסור לרשות תושבי המועצה וקשובים לכל רעיון הצעה או תלונה . את פניותכם ניתן להעביר למשרדי השירותים הווטרינריים גוש דן ת.ד 966 רמת גן. 

דברו איתנו :

התקשר עם המועצה בטלפון שליחת סמס למועצה שליחת וואצפ למועצה שליחת הודעה למועצה בפייסבוק מסנג׳ר