יורם פלג

מנהל מחלקת תברואה ואיכות הסביבה

טל': 03-9000610 | פקס: 03-9000613 | Peleg@dsharon.org.il

המועצה האזורית דרום השרון מורכבת מיישובים חקלאיים ויישובים קהילתיים בעלי אופי כפרי, ישנה הערכה והבנה של החשיבות להגן על הסביבה באמצעות אורך חיים ציבורי ופרטי של קיימות ושמירה על משאבינו היקרים, לרבות מים, אדמה, אוויר נקי, שטחים ירוקים וכדומה.

תושבי ועובדי המועצה מודעים היום יותר ויותר  לצורך החיוני לשמור על הסביבה ולנצל נכון את המשאבים הטבעיים למעננו ולמען הדורות הבאים.

כמו בכל יישוב בישראל וכן בעולם כולו, גם אצלנו עולה מגמה ירוקה חדשה המעודדת יישום של האג'נדה הסביבתית הלכה למעשה ומקדמת בריאות וקהילה בת-קיימא.

הביטוי לכך מוכח בפעילויות הסביבתיות המגוונות שמקדמת המועצה והיוזמות הקהילתיות  הירוקות שעולות באופן טבעי ונמרץ מהיישובים.

 

היום זכינו בתחרות הרשות הירוקה לשנת 2019, כאחת מעשר הרשויות הירוקות בישראל ✳ בועידת קלינטק ✳ של קבוצת משוב והמשרד להגנת הסביבה. וועדת השיפוט בחרה להעניק למועצה האזורית דרום השרון את אות הרשות הירוקה לשנת 2019 על עמידה בקריטריונים לפעילות סביבתית ופרוייקטים ירוקים,
ביום רביעי 03/07/2019, התקיים באולם הכנסים של מ.א. דרום השרון כנס חרום בנושא הקמת תחנות הכוח בשרון. הכנס נערך בתגובה להודעת הוועדה לתשתיות לאומיות (הות״ל), אודות העברת התוכנית להקמת תחנת הכח "השלום" לשטחי המועצה האזורית דרום השרון סמוך לכפר סבא (תת"ל 91) להערות הועדות המחוזיות, להשגות הציבור ולהתנגדויות.
רשות שדות התעופה מעדכנת כי בימים האחרונים מורגשים שינויים תכופים במערך ההמראות והנחיתות של המטוסים בנתב״ג, הנובעים מאירועים חריגים ועבודות תשתית.
עמוד 1 מתוך 11

דברו איתנו :

התקשר עם המועצה בטלפון שליחת סמס למועצה שליחת וואצפ למועצה שליחת הודעה למועצה  בפייסבוק מסנג׳ר