ראשון, 29 מרס 2015 11:53

צוף פלדון - אלופת התעמלות מדרום השרון

הדרך לאולימפיאדת ריו בברזיל עוברת בדרום השרון...

אמש התארחה צוף פלדון עם הוריה נחום ומיכל אצל ראש המועצה,

צוף, מתעמלת בת 16 מנירית, יצגה בראשית השבוע את ישראל ואף העפילה לגמר על מכשיר הקורה בתחרות "גביע העולם" בהתעמלות שהתקיימה בגרמניה, לאחר שזכתה בחודש שעבר במקום הראשון בתחרות מבחן מבין כ- 50 מתעמלות במסלול האולימפי הישראלי. 

ד״ר מוטי דלג׳ו, ראש המועצה בירך את דורית על זכייתה ״אנו גאים בהישגייך המדהימים, גאים בך ובמשפחתך התומכת ומברכים אותך על העלייה לגמר הקורה בתחרות ״גביע העולם״ , מאחלים לך המשך הצלחה בייצוגה של מדינת ישראל ברמות הגבוהות ביותר של הספורט״.

ההורים הגאים, נחום ומיכל, סיפרו בחיוך:

״לגדל ספורטאית אולימפית זה עבודה במשרה מלאה.. התרגשנו מאוד כשצופי עלתה לגמר!״

צוף, תלמידת כיתה י׳ בבית חינוך ״ירקון״, היא אלופת ישראל לנערות זו השנה השניה ברציפות, מחזיקה גם בתואר אלופת המכביה ה- 19, עם 4 מדליות זהב!!!

היא מתחרה בקרב-רב, אך מתמחה במקבילים המדורגים ובקורה, והספיקה לזכות במדליות רבות בתחרויות ברחבי אירופה. צוף מתעמלת כבר מגיל 8(!), מתאמנת בנבחרת התעמלות המכשירים של אגודת הפועל ת"א ו'מבלה' כ- 40 שעות אימונים שבועיות עם המאמנת זהבה ויסמן.

4655 mb file 02a32

לפני כחודשיים השתתפה צוף בתחרות היוקרתית Top Gym וזכתה בהישג מרשים - מדליית ארד על הקורה.

צוף חזרה לפני כשבועיים ממחנה אימונים באיטליה, ומתוכננת להמריא למחנה אימונים נוסף ברומניה, כחלק מההכנה לאליפות אירופה ולאליפות העולם בהם היא מקווה לזכות בקריטריון הנכסף לאולימפיאדת ריו בשנת 2016.

מחזיקים לך אצבעות!!!

בתמונות: 

צוף והוריה מתארחים במועצה,

צוף בתחרות Top Gym היוקרתית

דברו איתנו :

התקשר עם המועצה בטלפון שליחת סמס למועצה שליחת וואצפ למועצה שליחת הודעה למועצה  בפייסבוק מסנג׳ר