שני, 20 יוני 2016 09:34

מלגות לסטודנטים וספורטאים מצטיינים

רשימת מקבלי המלגות:

פרטימשפחהישובשם המוסד
שני אברהם  ירחיב  בית ברל- חינוך לגיל הרך
דור אגמון גן חיים האוניברסיטה העברית י-ם - חקלאות
רוני אגסי רמת הכובש המדרשה לאומנות בית ברל - אומנות
עדי אדרי מתן המרכז ללימודים אקדמיים אור יהודה - שיווק
שר אואקנין גבעת השלושה אורנים - חינוך מיוחד 
דן אופנהיים נירית אוניברסיטת בן גוריון - הנדסת חשמל
איל אורן נירית האקדמית ת"א-יפו - מדעי ההתנהגות
עירא אלון גבעת חן המסלול האקדמי המכללה למנהל - עיצוב פנים
לירון אלכסנדר גבעת השלושה אוניברסיטת חיפה - רב תחומי מנהיגות חברתית 
מטר אלמגור מתן המכללה האקדמית תל-חי פסיכולוגיה וחינוך
בר אלקבץ חגור אוניברסיטת ת"א - אומנויות 
רותם אמירי שדה ורבורג  מכון טכנולוגי חולון - עיצוב
ערבה אסף עינת בצלאל - אומנות
גיא אסרף נירית המכללה האקדמית תל-חי - הנדסה
מיה ארבר נירית אוניברסיטת ת"א - אומנויות
טל ארד שדה ורבורג  האוניברסיטה העברית - רפואה
עמית אשכנזי מתן טכניון  - פיסיקה
לי  אשכנזי נירית סמינר הקיבוצים - חינוך
נדב בהט נירית ספיר - הנדסאי בנין
גיל בוגין כפר מל"ל אוניברסיטת בר אילן - מדעי הרוח והחברה
אלין בוחניק מתן אפקה - הנדסה
הדס בוסאני כפר מע"ש אוניברסיטת בר אילן - פקולטה מדעי החברה
עמרי בוקסבוים אייל המכללה האקמית בווינגייט - חינוך גופני
מאי בלימה נווה ימין אוניברסיטת בר אילן - כלכלה + מנהל עסקים ומשאבי אנוש
דור בן-דוד חגור אוניברסיטת אריאל - הנדסה
תום בן טובים נירית האוניברסיטה העברית - רפואה
אמיר בן יאיר מתן הבינתחומי - פסיכולוגיה 
ענבל בן יהודה מתן אוניברסיטת בן גוריון - מדעי הרוח והחברה
שחר בן יוסף מתן אוניברסיטת ת"א - הנדסת מכונות
ירדן בן יקיר רמות השבים אוניברסיטת בן גוריון ב"ש - מדעי הטבע
דן בן נחום אייל המכללה הטכנולוגית רופין - בניין
גיא בנימיני חגור אוניברסיטת אריאל - הנדסה
גל בר-נורי אייל המכללה האקדמית וינגייט - הוראה
נופר ברוקס מתן המכללה למנהל ראשון - מנהל עסקים
תומר ברנדס מתן בינתחומי - משפטים מנהל עסקים
קובי ג'אן  נווה ימין אוניברסיטת אריאל - מדעי החברה 
ספיר גבאי חגור מרכז האקדמי ויצ"ו חיפה - עיצוב גרפי 
עדי גובר גני עם אוניברסיטת בן גוריון - מדעי החברה
ענת גוטמן גבעת חן מכון טכנולוגי חולון - עיצוב
אלדד גולדשטיין אייל רופין - מכונות / מערכות גז טבעי 
אדוה גונשורוביץ כפר סירקין אפקה מכללה אקדמית - הנדסה
תות גילת רמות השבים אוניברסיטה ת"א - משפטים 
עדי גרבובסקי ירקונה רופין - מדעי התנהגות
איתי גרינברג גן חיים אוניברסיטת בן גוריון - מדעי הטבע
רון גרינברג גן חיים המכללה למנהל - מנהל עסקים
אור גרנובסקי נירית המכללה למנהל - מדעי ההתנהגות 
דן דוד מתן מכון טכנולוגי חולון - עיצוב
רן דותן רמות השבים בית ברל / אוניברסיטה הפתוחה - חברה ותרבות 
דניאל דראך צור יצחק סמינר הקיבוצים - חינוך
רוני הדר נירית אוניברסיטת בן גוריון ב"ש - מדעי החברה
ניצן הלמן מתן המרכזהבינתחומי - כלכלה
שחף וורטמן חורשים המכללה האקמית ת"א - סיעוד
בר וינר מתן אוניברסיטת בן גוריון בנגב - פסיכולוגיה - ניהול (דו חוגי)
ניר ויצמן מתן מכון טכנולוגי חולון - עיצוב
מתן ונטורה  כפר מל"ל המרכז האקדמי רופין - הנדסה תעשייה וניהול
רועי זטלנד רמות השבים המרכז הבינתחומי הרצליה - כלכלה
שירה זיו צופית המכללה האקדמית בית ברל - חינוך מיוחד
תמר זלדמן רמות השבים האוניברסיטה העברית - מדעי החברה
לי זרוג חגור האוניברסיטה הפתוחה מדעי החברה
נעם חסון מתן אוניברסיטת בן גוריון - הנדסה
אנאבל כהן מתן אוניברסיטת - פסיכולוגיה בחינוך
עומר כהן גן חיים אוניברסיטת ת"א - מדעי החברה והרוח
ירדן כהן  מתן אוניברסיטת ת"א - סיעוד
קורן כץ מתן המכללה האקדמית ת"א יפו - כלכלה וניהול
שובל כץ  מתן המסלול האקדמי המכללה למנהל - תקשורת
עומר לביא מגשימים אוניברסיטה העברית י-ם - מדעי הטבע והסביבה
עדי לוזובר מתן אוניברסיטת אריאל - מדעי החברה והרוח
רון לוי אייל סמינר הקיבוצים - הוראה אמנות
יולי לוי חגור הקריה האקדמית אונו - מקצועות הבריאות - פיזיותרפיה
ניצן ליברמן כפר סירקין מכללה אקדמית תל-חי - מדעי החברה והרוח
דפנה מאיר מתן אוניברסיטת ת"א - הנדסה ומדעים מדויקים
דניאל מזרחי מתן הקריה האקדמית אונו - משפטים
נמרוד מילר מגשימים אוניברסיטת ת"א - מדעי הרוח
יעל מלך רמת הכובש מכללת בית ברל - מדעי החברה וקרימינולוגיה
יוסי מנדלסון אייל המכללה האקדמית נתניה - משפטים
גל מנוברפיקר רמת הכובש מכללת לוינסקי - חינוך מיוחד לעל יסודי
גיא מסיקה מתן אוניברסיטת אריאל - כלכלה ומנהל עסקים
דור מרגולין מתן אוניברסיטת בן גוריון - הנדסת מכונות
טל מרגולין מתן אוניברסיטת אריאל - מדעי החברה והרוח
תום מרכוס רמות השבים שנקר - הנדסת תעשייה וניהול
מתן מרקפלד מתן אוניברסיטת ת"א - פסיכולוגיה
תומר משה צור יצחק מכללת שערי משפט - משפטים
עדי משה מתן מכללת בית ברל - חברה ותרבות 
עידית נחמני מתן מרכז אקדמי רופין - הנדסה
ליאור ניב נירית אוניברסיטת בן גוריון - מדעי הטבע
נוי סויסה מתן המרכז הבינתחומי הרצליה - מנהל עסקים
מתן סולטן נווה ימין רופין - הנדסאי חשמל
אחינועם סורוקר רמות השבים האוניברסיטה העברית - מדעי הטבע
אלעד סלס גבעת חן אוניברסיטת אריאל - הנדסה אזרחית 
עמית סלע גבעת חן אוניברסיטת אריאל - הנדסה אזרחית 
אמיר ספיר מגשימים הטכניון - הנדסה אזרחית
נועם עוז נירית אוניברסיטת בן גוריון - מדעי החברה וניהול - פסיכולוגיה
מאי עמר ירחיב בית ברל - חינוך
רז פאר רמות השבים אוניברסיטת אריאל - הנדסה
אדוה פולק מתן אוניברסיטת בן גוריון - הנדסה תעשייה וניהול
אברהם פיקר צור יצחק מכללת שערי משפט - משפטים
מורן פיש שדי חמד מכלת בית ברל - חינוך
גיא פלג מתן אוניברסיטת בן גוריון ב"ש - הנדסה
עדי פלד אייל אפקה מכללה אקדמית - הנדסה
רוי צפריר ירקונה אוניברסיטת אריאל - הנדסה
דן קובלסקי ניר אליהו האוניברסיטה העברית - מדעי הטבע ומתמטיקה
חן קוטשר שדי חמד המכללה האקדמית תל-חי מדעי החברה והרוח- פסיכולוגיה
יוסף קורקין רמות השבים שערי משפט - משפטים
נטעלי קורקין רמות השבים שערי משפט - משפטים
זהר קפקה מתן המכללה לחינוך - הוראה חינוך מיוחד
ניב רובין מתן אוניברסיטת בן גוריון - מדעי הטבע
טל רפפורט גבעת חן אוניברסיטת בן גוריון - הנדסה
הדס שחם גני עם אוניברסיטה העברית י-ם - מדעי הטבע והסביבה
תהילה שמיר מתן אוניברסיטת בן גוריון - חשמל
ריבה שמע-אטיאס מתן מכללת ספיר - מדעי הרוח
גל שמש גן חיים רופין - מדעי התנהגות
טל שמש גן חיים המדרשה בית ברל - אומנות
מעיין שמש מתן הקריה האקדמית אונו - פרסום ותקשורת שיווקית
עדי שמשון נווה ירק אוניברסיטת באר שבע - הנדסה ביו טכנולוגיה
אור שמשון נווה ירק המכללה האקדמית ספיר - תקשורת יצירה וביקורת 
תמר שפירא עדנים האוניברסיטה העברית - מדעי הטבע
עינבל תובל צור יצחק אוניברסיטת אריאל - הנדסאית תעשיה וניהול מערכות ייצור
רותם תייר אלישמע אוניברסיטת ת"א - מדעי הרוח
יובל תייר מתן אוניברסיטת אריאל - הנדסה כימית
קובי תמם אלישמע אוניברסיטת אריאל - הנדסת מכונות ומכטרוניקה

רשימת הספורטאים המצטיינים:

שם פרטישם משפחהיישובפרטים
רועי צרפתי צור יצחק שחקן טניס מקצועי מתאמן 6 שעות ביום כולל שישי נמנה בין ארבעת השחקים המובילים בארץ
עומרי אופק מתן שחקן שחמט, מתאמן שלוש פעמים בשבוע באימונים אישיים וקבוצתיים זכה במקום רביעי בגמר אליפות ישראל עד גיל 8
שביט קמחי שדי חמד שחקנית טניס, מתאמנת פעמיים בשבוע בבוקר וכל יום אחה"צ, ממוקמת בין 3 הטניסאיות הטובות בארץ לגיל 14. בתחרות הארצית בחנוכה זכתה במקום ראשון
מעין שטרן צור יצחק שחקנית טניס - מתאמנת כל יום בין 4-6 שעות. בתחרות ארצית רבע גמר יחידים, ממוקמת מקום שני זוגות
שני ברגר צופית ענף הטריאתלון - מתאמנת במכון וינגייט שבמסגרת זו מתאמנים רק 8 ספורטאי טריאתלון בלבד המוכשרים בכל הארץ
ניר פנר מתן ענף הג'ודו - מתאמן מגיל ארבע זכה השנה באליפות הארץ לנערים בפעם השנייה במקום ראשון בעוד חודש ישתתף בתחרות בינלאומית בשוויץ
גיא פנר מתן ענף הג'ודו - מתאמן מגיל ארבע זכה השנה באליפות הארץ לילדים בפעם השלישית במקום ראשון בעקבות זכיות אלו זומן לתחרות אליפות הארץ לנעים בותחרות זו זכה במקום שני

דברו איתנו :

התקשר עם המועצה בטלפון שליחת סמס למועצה שליחת וואצפ למועצה שליחת הודעה למועצה  בפייסבוק מסנג׳ר