רביעי, 02 מרס 2016 10:46

עתודה למנהיגות בבית הספר עמי אסף

הישגים ראויים לציון לבית הספר עמי אסף בעתודה המדעית!

בית הספר עמי אסף זכה בתעודת הוקרה ממשרד החינוך על השיגים יוצאי דופן בתכנית העתודה למנהיגות מדעית טכנולוגית בין השנים 2012- 2015.

תוכנית העתודה למנהיגות מדעית טכנולוגית כוללת לימודי מתמטיקה ושני מקצועות מדעיים נוספים ברמה של 5 יחידות לימוד, והיא כוללת למעלה מ 250 בתי ספר בארץ.

בי״ס עמי אסף הצטרף למסלול זה לפני כחמש שנים. במסגרת התכנית התמודדו התלמידים בהצלחה עם רמת לימוד גבוהה תוך מתן דגש לערכים ומנהיגות.

בתעודת ההוקרה, עליה חתומים, מנכ״לית משרד החינוך, מנהל המינהל לתקשוב ומנהל התכנית, צויין כי חלה עליה בכמות התלמידים  המשתתפים בתכנית מ- 14  ל- 48 תלמידים.

עליה זו, המהווה גידול של למעלה מ- 12% (על פני 5 שנים) במספר התלמידים הלומדים 5 יח״ל ב- 3  מקצועות: המתמטיקה/מקצוע מדעי/מקצוע מדעי-טכנולוגי, גבוהה משעור הגידול בכמות התלמידים שלומדים מקצועות אלו ברמה הארצית, שעומד על 1.2%, ואף גבוהה משעור העליה בכמות התלמידים הלומדים מקצועות אלו בבתי הספר שמשתתפים בתכנית, שעומד על 2.4%.

יש לציין כי ההשתתפות בתכנית הינה משימה מורכבת ומאתגרת וניתן לומר כי בתום חמש שנים בתכנית העתודה, התוצאה אליה הגיעו תלמידי עמי אסף מצויינת.

ברכות להורי התלמידים, לצוות המורים, למירב המנהלת, לציפי ולאגף החינוך של המועצה.

ואחרונים חביבים, הידד לתלמידים!

תעודת הוקרה לעמי אסף

דברו איתנו :

התקשר עם המועצה בטלפון שליחת סמס למועצה שליחת וואצפ למועצה שליחת הודעה למועצה  בפייסבוק מסנג׳ר