רביעי, 05 יולי 2017 15:52

סיכום ביקור הנהלת אגף שפ״י (השרות פסיכולוגי הייעוצי של משרד החינוך) בשרות הפסיכולוגי של דרום השרון

בתמונה: חווה פרידמן (פ׳ ראשית) אהובה עציוני (פ׳ מחוזית)  קרין מייקסנר (מנהלת השפ״ח) צביקה יערי (סגן פ׳ המחוזית) בתמונה: חווה פרידמן (פ׳ ראשית) אהובה עציוני (פ׳ מחוזית) קרין מייקסנר (מנהלת השפ״ח) צביקה יערי (סגן פ׳ המחוזית)

ביום שני ה-26 ליוני נערך ביקור של הנהלת שפ"י (שרות פסיכולוגי ייעוצי – משרד החינוך) בשפ"ח דרום השרון, שנבחר לייצג בפני משרד החינוך את העבודה הפסיכולוגית במחוז מרכז.

מטרת הביקור הייתה להכיר מקרוב את עבודת השפ"ח ואת הפרוייקטים המיוחדים שהוא מקדם.

לביקור הצטרפו מנהלת אגף חינוך, נוער וספורט,  ציפי אבנון, ומנהלת מחלקת חינוך יסודי, קלרה נדיר.

במסגרת הביקור הציגו קרין מייקסנר, מנהלת השרות הפסיכולוגי ואנשי הצוות של התחנה  את העבודה שנעשית במגוון תחומים: עבודה עם מסגרות החינוך, טיפול פרטני וקבוצתי, עבודה עם הורים ועוד.   

הנהלת שפ״י מאוד התרשמו ממה שהוצג להם ואהובה עציוני, פסיכולוגית מחוזית שהשתתפה בביקור, אף כתבה בעקבות הביקור למנהלי השפ"חים את הדברים הבאים: "רציתי לשתף אתכם שהיום היה ביקור של הנהלת שפ"י בשפ"ח דרום השרון.
היה ביקור מרשים מעניין ומלמד. התפעלנו. מהעשייה המקצועית, מהשותפויות, מהמעורבות בקהילה ומהאוירה הצוותית הנעימה. ראינו ושמענו פסיכולוגיה חינוכית במיטבה.
קרין תודה וכל הכבוד!"

המשוב החיובי שקיבל השפ״ח בעקבות ביקור זה מעודד מאוד, משקף  את ההשקעה הרבה של השפ"ח  בקידום הרווחה הנפשית של תושבי המועצה (למרות התקנים החסרים).

כל הכבוד !

דברו איתנו :

התקשר עם המועצה בטלפון שליחת סמס למועצה שליחת וואצפ למועצה שליחת הודעה למועצה  בפייסבוק מסנג׳ר