שני, 01 אפריל 2019 09:29

"עובדים בונים שרות" - משפרים את השירות לתושב

ביום חמישי, 28/03/2019, התקיים כנס העובדים הראשון,  ׳בונים שרות׳, בנושא שיפור השירות לתושב.

שיפור השירות לתושב הוא אחד התחומים החשובים ביותר למועצה ולצורך קידומו הופקדה על הנושא סגנית ראש המועצה החדשה ליטל רהב ששוקדת על כתיבת אמנת שירות לתושב.

כנס השירות הינו פרי תוצר עבודה מאומצת של פורום נאמני שירות המורכב מנציגי כל מחלקות המועצה ואמון על קידום וביצוע תהליכי שירות לתושבים.

לדברי סגנית ראש המועצה : "במסגרת הפורום אנחנו אמורים לזהות כשלים בשירות המוקד, להציף אותם ולייצר נהלי שירות ועבודה חדשים".

בכנס הועלו נושאים שהטיפול בהם הינו המוקד בשיפור השירות לתושב, כגון שיתוף ידע, הצורך בבקרות ומשובים על תהליכי השרות, הכרות עם עבודת פורום נאמני שרות, חווית השירות עבור התושב והחשיבות של גורם מרכזי אחד שמרכז את הטיפול בעבורו.

ראש המועצה, אושרת גני גונן, ברכה את המשתתפים ועמדה על החשיבות של שיפור השירות לתושב כיעד מרכזי במטרותיה ובעבודת המועצה ומנכ״ל המועצה, שרון סספורטס, עמד על החשיבות של השירות לאזרח במשימותיו/ה של כל עובד/ת מועצה.

בפתיחת הכנס הוצגה תערוכה שהכינו עובדי המועצה, בה הוצג חזון השירות של כל אגף / מחלקה.

במסגרת שולחנות עגולים נכתב הבסיס לאמנת השירות של המועצה, אשר בסופו של תהליך העבודה, תדוור לתושבים בחוברת שירות שתכלול גם זמני תקן לפעילות המחלקות השונות.

כנס השירות הינו נדבך נוסף במאמץ לשיפור השירות בדרום השרון המתווסף למדיניות הדלת הפתוחה עליו הכריזה  ראש המועצה כשנכנסה לתפקידה, במסגרתו יכולים תושבים להיפגש עם אושרת גני גונן (בתיאום מראש),  ומרכז השירות הנייד שיכנס בקרוב לשירות המועצה וינגיש את שירותי המועצה לתושבים ביישוביהם.

תודה לפורום נאמני השירות (נציגים מכל אגפי ומחלקות המועצה) על תהליך העבודה ועל הפקת האירוע.

Media

דברו איתנו :

התקשר עם המועצה בטלפון שליחת סמס למועצה שליחת וואצפ למועצה שליחת הודעה למועצה  בפייסבוק מסנג׳ר