שישי, 08 מרס 2019 12:45

ביקור ראש מועצת ג׳לג׳וליה בדרום השרון

אמש, יום ה׳ 07/03/19,  התארח ראש המועצה המקומית ג׳לג׳וליה, דרוויש ראבי, לביקור ראשון בדרום השרון. ראבי התקבל ע״י ראש המועצה האזורית דרום השרון, אושרת גני גונן, שהעניקה לו עץ תפוזים, מסמלי המועצה.

הביקור הוקדש לבחינת האפשרות להרחבת שיתופי הפעולה בתחומי החינוך, הקהילה, איכות הסביבה, התחבורה, קידום מיזמים כלכליים משותפים ופיתוח מקורות תעסוקה.

ראש המועצה ראבי יצא לסיור בבית חינוך מתן, המקיים פרוייקט לימודים משותף עם בית הספר מוסתקבל מג׳לג׳וליה, שם קיבלו את פניו ילדי בית הספר בפרחים.

לאחר מכן ביקר במתקן טיהור השפכים דרום השרון המזרחי ליד קלקיליה, המט״ש מסיים בימים אלה פרוייקט שידרוג רחב היקף לטיהור מי השפכים עד רמה שלישונית המאפשרת שימוש בלתי מוגבל בחקלאות ולהזרמה לנחלים. עם סיום הפרוייקט יוזרמו למט״ש גם שפכי ג׳לג׳וליה.

בביקור לקחו חלק אנשי חינוך, פעילים חברתיים, מתכננים, סגני ראשי הרשויות, חברי מועצה, יושבי ראש ועדים ומזכירי ישובים, מנהלים וצוותים מקצועיים משתי הרשויות. תודה למנהלת בית הספר מתן והצוות החינוכי, תודה למנכ״ל איגוד ערים דרום השרון המזרחי על האירוח במט״ש.

ראש המועצה אושרת גני גונן ברכה על המפגשים ״החזון שלנו הוא של דו קיום ויחסי שכנות טובים המתבססים על שיתוף פעולה במגוון תחומי החיים. נפעל לקידום מיזמים משותפים ולהעמקת הקשרים שבין יישובי דרום השרון וג'לג'וליה״.

ראש מועצת ג'לג'וליה דרווייש ראבי ציין את החשיבות הרבה של שכנות טובה והידברות "במקום להיאבק עלינו להידבר, למצוא דרכים משותפות על מנת לקדם את האינטרסים של האזור בו אנו חיים".

בתמונות:
קבלת הפנים במועצה, הביקור בבית חינוך מתן ובמתקן טיהור השפכים.

Media

דברו איתנו :

התקשר עם המועצה בטלפון שליחת סמס למועצה שליחת וואצפ למועצה שליחת הודעה למועצה  בפייסבוק מסנג׳ר