מה תרצה להיות כשתהיה גדול

מחלקת נוער וצעירים גאה להציג:

מה תרצה להיות כשתהיה גדול ?

" תגידו- ללימודים באוניברסיטה כבר נרשמתם?"
"יש לכם כבר עבודה קבועה ומסודרת?"

ביום רביעי | 27.02.19 | בשעה  20:30 | במרכז צעירים מ.א דרום השרון

אם אתם בטווח הגילאים 22-30, בטח נתקלתם לא אחת בשאלות מסוג זה ונותרתם מבולבלים וללא תשובות. התלבטויות מסוג זה אכן מאפיינות את עולם העבודה החדש אשר מזמן לנו אתגרים רבים ומורכבים אך גם הזדמנויות חדשות ומלהיבות.

אז איך מתמודדים?

אנו מזמינים אתכם להרצאה שתפתח להם צוהר להזדמנויות ולאופציות הלימודיות והתעסוקתיות אשר עומדות בפניכם,כמו כן תוכלו להכיר את מגוון השירותים בתחום התעסוקה שמרכז הצעירים מציע לכם.

אז מה יהיה בהרצאה?

היכרות עם עולם העבודה החדש, סוגי הארגונים, תחומי העיסוק והמקצועות הקיימים בו,  תכנון וניהול קריירה מותאמת אישית, מציאת הייעוד והכיוון התעסוקתי המתאימים לי, מיפוי הכישורים והמיומנויות שנדרשים  בשוק העבודה של שנת 2019, המלצות לדרכי פעולה אפקטיביות שיגדילו את כושר התחרות של כל אחד מכם בשוק עבודה מתפתח ומשתנה.

" עסוק במה שאתה אוהב ולא תצטרך לעבוד אפילו יום אחד" קונפוציוס

 

המרצה: אורלי חן, בוגרת תואר שני בלימודי עבודה מאוניברסיטת תל אביב, בעלת ניסיון עשיר בתחום הניהול, הגיוס ומשאבי אנוש וכן בפיתוח והנחייה של סדנאות הכנה לעולם העבודה בעולמות העסקיים והחברתיים. מומחית לתכנון וניהול קריירה, כתיבת מסמך שיווקי של קורות חיים, הכנה לראיון עבודה, מיתוג עצמי וניהול אפקטיבי של תהליך החיפוש.

הכניסה חופשית אך רצוי להירשם מראש

להרשמה

מיועד לגילאי 20-30

לפרטים נוספים 03-9000542

 

מה תרצה להיות כשתהיה גדול

בתאריך 27.02.2019 20:30
קטגוריות: אירועי חינוך
אפשרויות נוספות