מתי?

ביום חמישי, ה-02 בספטמבר 2021

בשעה: 18:30

הוסף ללוח שנה 2021-09-02 18:30:00 2021-09-02 19:30:00 Asia/Jerusalem חזקה מהרוח - מופע של "צעירי דרום השרון" למידע מלא: https://www.dsharon.org.il/events/255/ היכל התרבות

איפה?

היכל התרבות


חזקה מהרוח

״רק רציתי להגיד לכם תודה, תודה על שנתתם לי הזדמנות לספר את הסיפור שלי, שהוא לא רק שלי, הוא של כולנו״

במילים האלו מסתיים המופע ״חזקה מהרוח״ שעוסק באלימות נגד נשים מנקודת מבטם של בני נוער.
המופע, הבנוי כסרט עלילתי בכיכובם של בני הנוער מלהקת ״צעירי דרום השרון״, מספר את סיפורה של נערה אשר נמצאת במערכת יחסים אלימה מצד בן זוגה וחווה קנאה , אובססיביות ורכושנות.

הקרנת בכורה של המופע בתאריך ה-2.9.2021 בשעה 18:30 בהיכל התרבות דרום השרון.

 לרישום למופע ללא עלות

הכניסה ע״פ התו הירוק בהתאם להנחיות משרד הבריאות .

חזקה מהרוח מודעה גרפית

המופע, הבנוי כסרט עלילתי בכיכובם של בני הנוער מלהקת ״צעירי דרום השרון״, מספר את סיפורה של נערה אשר נמצאת במערכת יחסים אלימה מצד בן זוגה וחווה קנאה, אובססיביות ורכושנות.
שמונה שנים אחרי שהמופע ״תביט במראה״ העלה לסדר היום את נושא הבריונות ברשת והגיע לכל במה ברחבי הארץ, להקת ״צעירי דרום השרון״ של המועצה האזורית דרום השרון עושה זאת שוב ובעזרת מונולוגים, שירים וקונספט חדשני מאירה באור בוהק את נושא האלימות נגד נשים שלצערנו נמצא בכותרות יותר מידי זמן.
המופע החברתי, ללא מטרות רווח ובאורך 40 דק׳, עתיד להיות מוקרן בכל בית ספר תיכון במועצה שלנו ובכל בית ספר תיכון ברחבי הארץ שירצה בכך. הוא לעורר שיח ולהכניס למרכזו את הבעיה הכואבת כל כך והפעם מנקודת מבטם של בני הנוער.
הצופים במופע (נערים ונערות כאחד) יוכלו לזהות את הנורות האדומות הנשקפות ממערכת היחסים המתוארת ובכך לרכוש כלים לזיהוי מערכת יחסים אלימה.

מירית כץ, מנהלת אגף תרבות נוער וצעירים ויועצת ראש המועצה לקידום שוויון מגדרי: ״לאחר הירצחה של מיכל סלה, הרגשתי שאנחנו חייבים להילחם בתופעת האלימות נגד נשים בחברה שלנו ולעשות כל מה שניתן בכדי למגר אותה, חיפשתי דרך יצירתית לעשות זאת ולהנגיש את הנושא לבני ובנות הנוער. הכישרון הרב של המשתתפות והמשתתפים בתוספת הניהול המוסיקלי של טל סונדק ובבימוי, צילום ועריכה של אור סמסון הולידו פרויקט חברתי שיגיע לכל מקום בארץ..."