דלג לתוכן העמוד

מכרז פומבי מס' 11/2020 למשרת מנהל/ת אגף מערכות מידע ראשי (מנמ"ר)


מועצה אזורית דרום השרון מודיעה על משרה פנויה כמפורט להלן:

תאור המשרה: מנהל/ת אגף מערכות מידע ראשי (מנמ"ר)

היקף משרה100%

כפיפות ארגונית: מנכ"ל המועצה

דרוג דרגה: חוזה אישי ( 60%-70% משכר מנכ"ל )

תיאור תמציתי של תפקיד:

נושא/ת באחריות למכלול שירותי מערכות המידע והיישומים הדיגיטליים של הרשות ועל ניהול כלל המשאבים. אחריות על התוויית האסטרטגיה של מע' המידע והיישומים הדיגיטליים כך שיתמכו באסטרטגיה, בתהליכים העסקיים ובפעילויות של הרשות המקומית.

תחומי אחריות :

 1. גיבוש ויישום של מדיניות מערכות מידע ברשות, בהלימה לאסטרטגיה ולתהליכי העבודה של הרשות.
 2. תכנון תוכניות עבודה וניהול התקציב בתחום מערכות המידע.
 3. ניהול עובדי וספקי מערכות המידע.
 4. ניהול התקשרויות ורכש בתחום מערכות המידע.
 5. ייזום חידושים בתחום הדיגיטל ברשות.
 6. אחריות על תחום אבטחת המידע, הסייבר וניהול המידע.
 7. אחריות על תחום התקשוב ברשות.
 8. היכרות טובה עם תשתיות ענן.
 9. ניסיון בתשתיות מחשוב מבוזרות.
 10. ניהול, הנחייה, הכוונה והדרכה מקצועית של צוות תמיכה טכני בתחום הדיגיטלי.
 11. מבצע/ת כל מטלה המנותבת ע"י הממונה הישיר.

דרישות התפקיד:

השכלה:

בעל/ת תואר אקדמי שנרכש במוסד המוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה, או שקיבל הכרה מהמחלקה להערכת תארים אקדמיים בחו"ל באחד או יותר מהתחומים הבאים :  מערכות מידע, מדעי המחשב, הנדסת מחשבים, מתמטיקה ומדעי המחשב, הנדסת תעשייה וניהול במסלול של מערכות מידע, הנדסת תוכנה, הנדסת אלקטרוניקה, הנדסת חשמל במגמת מחשבים או במגמת רשתות מחשבים, תואר בניהול טכנולוגיה במגמת מערכות מידע, או בעל תואר אקדמי שני (MA) במנהל עסקים עם התמחות במערכות מידע. או בעל תואר אקדמי אחר שנרכש במוסד המוכר ע"י המועצה להשכלה גבוהה או שקיבל הכרה מהמחלקה להערכת תארים אקדמיים בחוץ לארץ ועמידה בחובת קורסים (כמפורט בדרישות הקורסים). או הנדסאי או טכנאי רשום בהתאם לסעיף 39 לחוק ההנדסאים והטכנאים המוסמכים, התשע"ג-2012 ועמידה בחובת קורסים (כמפורט בדרישות הקורסים) או תעודת סמיכות לרבנות ("יורה יורה") לפי אישור הרבנות הראשית לישראל, ועמידה בחובת קורסים (כמפורט בדרישות הקורסים והכשרות מקצועיות). או אישור לימודים בתוכנית מלאה בישיבה גבוהה או בכולל, שש שנים לפחות אחרי גיל 18 ומעבר שלוש בחינות לפחות מתוך מכלול הבחינות שמקיימת הרבנות הראשית לישראל (שתיים משלוש הבחינות יהיו בדיני שבת ודיני איסור והיתר) ועמידה בחובת קורסים (כמפורט בדרישות הקורסים).

קורסים והכשרות מקצועיות :

קורסים בהיקף של 200 שעות לפחות בניתוח מערכות מידע או ניהול פרויקטים או מנהלי מערכות מידע (cio) או קורס ניהול טכנולוגיות (cto), כל קורס בהיקף של 40 שעות לפחות . או קורס אקדמי בתחומי המערכות מידע של לפחות 20 נ"ז.

ניסיון מקצועי:

ניסיון מקצועי של 3 שנים לפחות כמנהל מע' מידע הכולל ניהול צוות עובדים טכנולוגי או בתפקיד ניהולי טכנולוגי או ניסיון בניהול פרויקטים בתחום המחשוב.

כישורים אישיים:

אמינות ומהימנות אישית, קפדנות ודיוק בביצוע, כושר למידה, יכולת ארגון ותכנון, יוזמה, עצמאות ויצירתיות, כושר התמדה, תודעת שירות גבוהה , יכולת התבטאות בכתב ובע"פ, יכולת קבלת החלטות, אסרטיביות, יחסי אנוש טובים, יכולת ייצוג הרשות בפני גורמים חיצוניים,  כושר ניהול מו"מ, ניהול תקציב ועמידה במסגרות התקציב .

הגשת מועמדות:

טופס להגשת מועמדות ניתן להשיג  באתר האינטרנט של המועצה בקישור הבא:
שאלון אישי למילוי (הקלק/י להורדה)
או במחלקת משאבי אנוש ושכר טלפון 03-9000615 בשעות העבודה .

את הבקשות בצרוף תמונת פספורט, צילום ת"ז, קורות חיים, תעודות המעידות על השכלה, תעודות המעידות על דרישות בתנאי הסף והמלצות, יש לשלוח למייל hr@dsharon.org.il לא יאוחר מיום 23.06.20 בשעה 12:00.

 • בכל מקום בו נכתב בלשון זכר, הכוונה גם ללשון נקבה ולהפך.
 • גילוי נאות : התפקיד מאויש במ"מ.
 • ועדת הבחינה רשאית להחליט על הפניית מועמדים למבדקי התאמה.
 • המועצה תהא רשאית שלא לטפל ולא להביא לדיון בפני ועדת הבחינה הצעות של מועמדים שהתקבלו ללא הפרטים ו/או המסמכים הנדרשים ו/או לאחר המועד הנקוב לעיל .

בכבוד רב,

אושרת גני-גונן
ראש המועצה