צהרון IN דרום השרון

אני שמחה ונרגשת לקבל יחד אתכם את שנת הלימודים החדשה ולהציג בפניכם את חוברת ה"צהרון" של יישובי דרום השרון.
החוברת מכילה מידע חשוב על התוכניות, הפעילויות, מועדי החופשות, עלויות, אנשי הצוות שלנו ודרכי יצירת קשר. 

חשוב לי להדגיש שלקראת השנה הקרובה הובלנו שינוי בצהרוני המועצה.
כלל הצהרונים של יישובי דרום השרון עברו לניהול של העמותה לקידום החינוך, התרבות והספורט. במסגרת המהלך שנועד להטיב את השירות, גייסנו מדריכה פדגוגית במשרה מלאה, גייסנו רכז כוח אדם והרחבנו את מעגל המנהלות, לטובת ליווי ופיקוח צמודים; בחרנו חוגים מעשירים ומהנים; ערכנו מבחני טעימה לקייטרינג בשיתוף הורים מתנדבים ובחרנו את התפריט השנתי; קיימנו פגישות עם הקהילה במגוון יישובים ונמשיך להיפגש עם כל מי שיבקש.  

אני מאמינה בחשיבות של למידה מעשית ומתחייבת שהצוות שלנו ידאג לתת לילדיכם את המענה הטוב ביותר לצורכיהם, ויאפשר להם להביא לידי ביטוי את כישוריהם.
חשוב לנו לשמור על שקיפות וערוץ תקשורת פתוח אתכם ההורים, אחת לחודש נדאג לעדכן אתכם באמצעות המייל והוואטסאפ במידעון חודשי על הנעשה בצהרון ובעדכונים שוטפים.

בהזדמנות זו, אני רוצה להודות בחום לכל העוסקים במלאכה: לצוות הנפלא של ה"צהרון" של יישובי דרום השרון, שעושה ימים כלילות להתחיל את השנה בצורה הטובה ביותר. תודה על המסירות, המקצועיות והאנושיות שלכם, תודה לעובדות ולעובדים החדשים שהצטרפו אלינו, לראש המועצה והנהלת המועצה על הרוח הגבית לעשייה, ולכם ההורים על האמון שנתתם לנו השנה, ועל ההזדמנות שאתם מעניקים לנו להשתפר ולצמוח.  אנו מתחייבים להיות לצידכם בכל שלב ולתת מענה לכל צורך שיעלה.

שלכם,
מירית כץ
מנכ"לית
העמותה לקידום החינוך, התרבות והספורט ביישובי דרום השרון

לפרטים נוספים: טל': 073-3148450 | מייל: [email protected]

פנייה מקוונת לצהרוני דרום השרון

ניתן לפנות אלינו גם דרך הוואטסאפ בטלפון שמספרו: 054-9335787