ציפי אבנון

מנהלת אגף חינוך, נוער וספורט

טל': 03-9000530 | פקס: 03-9000536 | Yael@dsharon.org.il

אייל צייג

סגן מנהל אגף חינוך, נוער וספורט

טל: 03-9000543 פקס: 03-9000685   דוא"ל: ZAIG@dsharon.org.il

חינוך בדרום השרון

בתחום המועצה האזורית דרום השרון 65 גני ילדים ו-9 בתי ספר. מספרם הכולל של התלמידים במועצה נכון לשנת הלימודים תשע"ו הינו 5474 תלמידים מן המועצה ו- 1079 תלמידי חוץ. אגף החינוך בדרום השרון אחראי על שלושה נושאים מרכזיים: גיבוש המלצות לקביעת מדיניות החינוך של המועצה בהווה ובעתיד, פיקוח על מוסדות החינוך ברמה האדמיניסטרטיבית ושותפות בקביעת החלטות פדגוגיות עם מנהלי בתי הספר ומנגנוני הפיקוח של משרד החינוך. מנהלת אגף החינוך אחראית על פיתוח ועיצוב מדיניות החינוך, יישום המדיניות, הכוונה ומעורבות בהחלטות הקשורות במקרים חריגים וייצוג המועצה בפני גורמי חוץ.

{readmore:להמשך}

בשנת הלימודים הקרובה יצטרפו ילדיכם לגני הילדים של המועצה ולבתי הספר היסודיים. הרישום לגני הילדים ולכיתות א' הוא רגע מרגש לכל הורה המסמל ראשיתה של התחלה חדשה.
ביום ד׳, 07/05/2017, התקיים במועצה אירוע שיא בנושא תרבות הצריכה לתלמידי כיתות ה׳. עתידו של הכדור הנהדר שאנו חיים עליו בידינו, בעידן המודרני עם שלל הערוצים ושפע הפרסומות המפתות חשוב לקנות בצורה מושכלת רק את מה שאנחנו צריכים ופחות עם העיניים, חשוב גם להפריד אשפה ולמחזר פסולת.
"תיווך להרחבה" הינו הנושא האחרון ביחידות ההוראה לשנת הלימודים תשע"ז בנושא "תיווך". הרחבה על פי קליין (2006) הינה "התנהגות הוראתית המתרחשת כאשר המבוגר "מותח" את חוויותיו ואת התנסויותיו של הילד מעבר ל"כאן ועכשיו". ההרחבה כוללת מתן הסברים, השוואות, התייחסות לקשרים בין תופעות, קשרים בין עבר, הווה ועתיד, קשרים סיבתיים, הצגת רצפים ועוד".
עמוד 1 מתוך 76