ציפי אבנון

מנהלת אגף חינוך, נוער וספורט

טל': 03-9000530 | פקס: 03-9000536 | Yael@dsharon.org.il

אייל צייג

סגן מנהל אגף חינוך, נוער וספורט

טל: 03-9000543 פקס: 03-9000685   דוא"ל: ZAIG@dsharon.org.il

חינוך בדרום השרון

בתחום המועצה האזורית דרום השרון 65 גני ילדים ו-9 בתי ספר. מספרם הכולל של התלמידים במועצה נכון לשנת הלימודים תשע"ו הינו 5474 תלמידים מן המועצה ו- 1079 תלמידי חוץ. אגף החינוך בדרום השרון אחראי על שלושה נושאים מרכזיים: גיבוש המלצות לקביעת מדיניות החינוך של המועצה בהווה ובעתיד, פיקוח על מוסדות החינוך ברמה האדמיניסטרטיבית ושותפות בקביעת החלטות פדגוגיות עם מנהלי בתי הספר ומנגנוני הפיקוח של משרד החינוך. מנהלת אגף החינוך אחראית על פיתוח ועיצוב מדיניות החינוך, יישום המדיניות, הכוונה ומעורבות בהחלטות הקשורות במקרים חריגים וייצוג המועצה בפני גורמי חוץ.

{readmore:להמשך}

בסוף השבוע שעבר התקיימה טקסי הסיום בבתי ספר התיכוניים עמי אסף וירקון. מצ״ב פוסטים של ראש המועצה, ד״ר מוטי דלג׳ו, עם תמונות וקטעי וידאו מהאירוע. ברכות לבוגרים ובהצלחה !!!
הכנת המשפחה לאתגרים, החויות והסכנות, החופש הגדול הוא הזדמנות לצאת מהשגרה, לטייל ולבלות במשפחה. הורים יקרים, הילדים שלכם, במיוחד עכשיו, צריכים גם השגחה...
תופעת "הבית הריק", במסגרתה מתירים המבוגרים לבני הנוער לחגוג במסיבות בבתי המגורים בזמן ששאר דיירי הבית אינם נוכחים, החלה להיות שכיחה ומקובלת בשכבות רבות של החברה. תופעה זו, על אף שיש בה לקיחת אחריות מצד בני הנוער על מעשיהם, אף מביאה, לעיתים, לתופעות שליליות המסכנות את בני הנוער הנוכחים במסיבות אלו. לדברי ענת טוויטה, מנהלת היחידה למניעת התנהגויות סיכוניות במ.א. דרום השרון, אנו עדים למסיבות אלכוהול בבתים מארחים ללא השגחת מבוגרים עם כמויות גדולות של בני נוער ללא פרופורציה לבית המארח. צפיפות זו בשילוב אלכוהול גורמים לעתים לעימותים אלימים ותגרות.
עמוד 1 מתוך 77