שני, 01 ינואר 2018 10:33

רוקדת סולו - תערוכת צילומים של כלנית קין

רוקדת סולו - תערוכת צילומים של כלנית קין רוקדת סולו - תערוכת צילומים של כלנית קין

 כלנית קין מרמות השבים מציגה את צילומיה העוסקים בנשיותה, בחוויותיה הרוחניות והתרבותיות,בבחושיה, בפנטזיות שלה, במוחה, בצורתה, במחשבותיה, ובכאביה. כל זה בתוך הסביבה בה היא מתקיימת.

תערוכת תמונות של כלנית קין מוצגת באולם הכניסה של מ.א. דרום השרון החל מיום 03/01 ועד ליום 31/01.

לדבריה של כלנית קין:

״עבודתי האמנותית היא מחקר של גופי, על גופי, ויחסיי עם גופי המשתנה בחברה משתנה בעולם שלא עוצר לרגע. עבודותיי עוסקת בנשיותי, חוויותיי הרוחניות והתרבותיות, חושי, הפנטזיות שלי, מוחי, צורתי, מחשבותיי, וכאביי. כל זה בתוך הסביבה בה אני מתקיימת. ממנה אני בודקת  את ההתנהגות האנושית, צופה במערכות יחסים ומתבוננת על ההתנהלות סביבי. השינויים בחיי גרמו לי לתור אחרי מקורם של היצורים, היצרים, והיצירה. אני אמנית רב תחומית.

כשאני אוחזת את המצלמה יש לי מגוון אפשרות לחפש ולמצוא את הזווית הנכונה, את האור הנכון, את התמונה נכונה. כל הזמן ובכל רגע נתון ממשיכה ומנסה לחפש את המקום הנכון שלי לראות את העולם. התהליכים בבסיסם גופניים. דרכם אני רואה את העולם בכל פעם באופן שונה. נקודת המבט שלי משתנה. הראיה שלי מתחדדת ומתמקדת.

לעיתים אני מציגה תמונה בודדת שהיא עולם ומלואו. לעיתים מציגה סדרות כשאני חשה שתמונה אחת אינה שווה אלף מילים. מדפיסה את עבודותיי על חומרים שונים ובגדלים שונים מוסיפה מסגרות, זכוכית, בוחנת, בודקת. הצילום לעיתים מלווה במילים- שירה או פרוזה. כשהמחשבה שלי נוטה אל היצירתיות והידיים אל היצירה, אני מרגישה אני. במיוחד כשהתמונה הבודדת שיצאה מתוך עיני משירה מבט אל הצופה ונותנת את כל מה שאני רוצה לומר באותו רגע.״

 רוקדת סולו - תערוכת צילומים של כלנית קין

Media