חיפוש:   
אגף חינוך, נוער וספורט
מחלקת חינוך
בתי ספר
גני ילדים
רשימת גני ילדים
יום לימודים ארוך בגני הילדים
צהרונים במ.א. דרום השרון
חינוך מוסיקאלי
מועדוניות
הסעות
ביטחון וחירום
מלגות
"מחשב לכל ילד"
רישום אונליין
לימודים בישראל - אתר מידע
היחידה למניעת התנהגויות סיכוניות
מחלקת נוער וספורט
תרבות
גבייה
שירותים חברתיים
תברואה ואיכות סביבה
רישוי עסקים
ביטחון
מעמד האשה
ועדה מקומית לתכנון ובניה
הנדסה
גזברות
תחבורה
היחידה לתכנון אסטרטגי
מבקר המועצה וממונה תלונות הציבור
משפטית
מוניציפאלית
שירותי דת
מחלקה טכנית
באנר עיתון
דף הבית > אגפים ומחלקותאגף חינוך, נוער וספורטמחלקת חינוךגני ילדים > רשימת גני ילדים
רשימת גני ילדים בדרום השרון

גני ילדים הפעילים בהסדר עם המועצה 

שם הגן

מיקום

טלפון

גננת

הערות

"צבעוני"

כפר מעש

03-9336647

עינב אשכנזי  

 

"נופר"

כפר מע"ש

09-9074364

שמחה ברקוביץ

 

"רותם"

מגשימים

03-9332542

דורית ורסנו

 

 "הפיקוס"

 מגשימים

 03-9073127

 ליאור לובטון

 

"גפן"

כפר-סירקין

03-9331760

רונית עדולומי  

 

"איריס"

כפר-סירקין

03-9089541

מיכל ארז

 

"סביון"

חגור

03-9380987

נורית שוהם

 

 "לוטם"

 חגור

 03-9016242

 תמי יצחקוב

 

"צבעוני"

גבעת חן

09-7604365

מיכל בן צבי

 

"שדות"

שדי חמד

09-766425

איריס וילנאי רפפורט

 

 "חמד"

 שדי חמד

 09-7658221

 דידי וגנפלד

 

"חצב"

שדה ורבורג

09-7601299

אודליה מונקר

 

"שקד"

שדה ורבורג

09-7604371

תמר גרמה

 

"הדר"

צופית

09-7467052

דניאלה פישר

 

 "דקל"

 צופית

09-7452566

 שרית פלג

 

 "דרור"

 מתן

 09-7482066

טל סאיציאן

 חינוך מיוחד

"שירה"

גן-חיים

09-7403237

שלמה דיין

 

 "יערה"

 גן חיים

 09-7487588

 אתי כהן

 חינוך מיוחד

"כרכום"

נווה ימין

09-7658391

אוסנת לוי 

 

"אורן"

נווה ימין

09-7664442

גלית יהי שלום

 

"צבי"

נווה ירק

03-9022755

פאני אסולין

 

"רעות"

נווה ירק

03-9380988

ליאת בן הרצל

 

 "ירק"

 נווה ירק

 03-9039177

 איילת גרבי

 

"הפקאן"

ירקונה

09-7458092

ורד ברוש

 

"גן עידן"

עדנים

09-7417260

לילך ינאי

 

"נרקיס"

נירית

03-9384457

רונית פרידמן

חובה

"כלנית"

נירית

03-9382390

ריקי רוזן

טרום חובה

"יובל"

אלישמע

09-7419602

סמדר כהן

 

 "חרוב"

 אלישמע

 09-7486861

 אורלי דרוויש

 

"צבר"

ירחיב

03-9021277

רונה אשואל

 

"רמות"

רמות השבים

09-7455186

רינת חיים

 

"סיגלון"

רמות השבים

09-7463479

חגית שמואלי

 

"עינבל"

מתן

03-9025130

רינה תייר

 

"פעמון"  

מתן

03-9025129 

שרון אפרתי 

 

"אלון"

מתן

03-9025325

אורלי ששון 

 

"שרקרק"

ניר אליהו

09-7647138 

תמר פולונסקי 

 

 "ניצן"

 צור יצחק

 09-7492894

 אליה דהן

 

 "תלתן"

 צור יצחק

 057-3566512

 ציפי טרנר

 

"בית האילן"

מתן

03-9023871

אתי לוי

חטיבה צעירה

"בית האורן"

מתן

03-9023871

נורה נוף אגם

חטיבה צעירה

 דובדבן

 צור יצחק

 09-7712037

 דנה שוורץ

 

 "יקינטון"

 צור יצחק

 057-7817885

 אריאלה מנדלסון

 

 "יסמין"

 צור יצחק

 057-7833088

 איריס גזר הרטמן

 

"עומר"

צור יצחק

09-7655985

מירב אסף

 

"תומר"

צור יצחק

09-7662959

סיגל שלום

 

גנים שאינם בהסדר שירות המועצה

  קיבוץ עינת: גן "כלנית"; טל: 03-9611448; גננת: טל ברקת

  קיבוץ רמת הכובש: גן "דקל"; טל: 09-7474538; גננת: יעל כהן

  קיבוץ אייל: גן "רימון"; טל: 09-7639022; גננת: הדסה אורן

  קיבוץ גבעת השלושה: גן "צופית"; טל: 03-9374867; גננת: לימור בן עמי

  קיבוץ נחשונים: גן "צמרת"; טל: 03-9386495; גננת: אילנה אסולין

  חורשים: גן "רגבים"; טל: 03-9386269; גננת: טל סימון

Send to a friend  |  גירסה להדפסה
תוכניית עונת המנויים 2014 -2015 בהיכל התרבות youtube2 לאלבומי תמונות בגוגל+ קווי לילה

בית המועצה האזורית דרום השרון: קריית המועצה ת.ד 500 נווה ירק 49945
טלפונים: מרכזיה – 03-9000500, מוקד- 109, פקס – 03-9000501
© כל הזכויות שמורות למועצה האזורית דרום השרון